Noizy - Kallabllak (Prod by Rvchet)

visualizzazioni 12 211 238
42 000

Director: Endi Hoxha \u0026 Fatlum Nerguti
Video by: Nd Film Production \u0026 Cinematic
Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/kall...
Spotify: open.spotify.com/album/0RWXsq...
Deezer: www.deezer.com/en/album/10829...

Chorus:
Sonte jena kallabllak,
10 makina të dera when we come,
OTR we turning UP,
Ska p* none Qe na naaal se

Rap1:
Kom vllezer e betum o djal,
Shifi Mir si po mrujn o djal,
Ndoshta I sheh tu buzqesh,
Por mos I genje se Icy e ka nbrez o djal,

Tshkon koka Ma para se tshkon gota,
T’hik noflla ma para se t’hik vodka,
Ca karin ke qe flet me inat femna jote erdh vet un sta mora,

Durrsin ke dora i rrethum me horra,
Them old school gangstaz e din sa esht ora,
Si kater rruget e shijakut Jam I lidh
Dhe Misioni tash tna njofi botta,

Pre-chorus:
Ose ose je me ne, ose ik me vrap nga ne,
Kjo jan rregullat ky esht grupi ti ke ngju per ne, se sonte jam

Chorus;
Sonte jena kallabllak,
10 makina të dera when we come,
OTR we turning UP,
Ska p* none qe na nal,

Rap2:
Ti ke fjet gjum - un cut ne orat vona,
ti je kon shtrat Une nkom tu bo miliona,
Coke white, coke white si madona,
And them boys high them boys high nga kjo zona,

Kta po mshtojn mu 1 dis une shtoj dhe 1 garazhd,
Sa e bleva 1 lambo zi sterr all black,
Oi plak vrrullin sun Ma nal dot,
Ca u kon e shkrume ka me ndodh mos lodh kot,

Kena hyp qaq nalt sa Po tutem me pa posht,
Por kam kujdes kta kurvat nuk kan ngop,
Kur koma me rrshet kta luten krejt nzot,
Nese Jam krejt ntok kta dun mem shti dhe n’grop,

Pre chorus:
Ose ose je me ne, ose ik me vrap nga ne,
Kjo jan rregullat ky esht grupi ti ke ngju per ne, se sonte jam

Chorus;
Sonte jena kallabllak,
10 makina të dera when we come,
OTR we turning UP,
Ska p* none qe na nal,

thisisnoizy
Commenti  
 • Rudy Johan Matton

  Rudy Johan Matton

  Giorno fa

  Love and respect thanks for music

 • F E

  F E

  11 giorni fa

  2021 noizy is the 🥇🎤

 • Cristina Manuzzi

  Cristina Manuzzi

  18 giorni fa

  NOIZY😈😈😈😈

 • ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΥΧΤΗΣ

  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΥΧΤΗΣ

  22 giorni fa

  Γιανενα γιανακενα

 • MissTO

  MissTO

  23 giorni fa

  Love it 🇱🇹

 • enio papa

  enio papa

  25 giorni fa

  Like noizy

 • veysel selimko

  veysel selimko

  29 giorni fa

  mut koka

 • Kriss

  Kriss

  Mese fa

  ❤️❤️

 • Sardi Sollaku

  Sardi Sollaku

  Mese fa

  Still bumbing this song in may 2021🧊❤😬👑

 • Patrick Cela

  Patrick Cela

  Mese fa

  🖤🇦🇱❤️

 • how to basic creece

  how to basic creece

  Mese fa

  Etimasou noize new vindeo clip snik gzuz

 • Haxhi Tanku

  Haxhi Tanku

  Mese fa

  🥇🎇

 • Arimers Hyziu

  Arimers Hyziu

  Mese fa

  ⁰)

 • Vissy Vissy

  Vissy Vissy

  Mese fa

  Noizi esht gengtari me i mir ne bot❤️❤️

 • Miriam Cami

  Miriam Cami

  Mese fa

  😎😎😎🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇦🇱🇦🇱🇦🇱◼️◼️

 • Shkoder Shkod

  Shkoder Shkod

  Mese fa

  Je bish ore nojzy ❤❤

 • Gilsi Gaming

  Gilsi Gaming

  Mese fa

  2021 kush e degjon❤

 • Alboz

  Alboz

  Mese fa

  💨🔥

 • Hermion

  Hermion

  2 mesi fa

  2021 ka ktu a jo

 • Hane Loka

  Hane Loka

  2 mesi fa

  📲📲

 • Enejda Xhatufa

  Enejda Xhatufa

  2 mesi fa

  1💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤

 • OrEndri Gaming oficial

  OrEndri Gaming oficial

  2 mesi fa

  2021

 • 1124 2114

  1124 2114

  2 mesi fa

  Ska pidh nane qe na nal💯💰👑😉

 • FLORIAN SOPA

  FLORIAN SOPA

  2 mesi fa

  Io

 • Orestis Kostopoulos

  Orestis Kostopoulos

  2 mesi fa

  🤑🤑🤑🔝🔝🔝💎💎💎

 • Big-E

  Big-E

  2 mesi fa

  Prsh nga çamt e shijakut

 • tralala tralala

  tralala tralala

  2 mesi fa

  Fuck dig noizy 😂

 • Oresti Harabeli

  Oresti Harabeli

  2 mesi fa

  Clapre kuimonae votga grupi Atlantic city e successo diverse lareo

 • Silva Hyka

  Silva Hyka

  2 mesi fa

  🍫

 • Frances Xh

  Frances Xh

  3 mesi fa

  Super song Noizy ..

 • LCopsPD M

  LCopsPD M

  3 mesi fa

  4,2 χιλ. dislikes ??

 • FF• JOHN

  FF• JOHN

  3 mesi fa

  2021?

 • Enver Murtati

  Enver Murtati

  3 mesi fa

  Noyzi ma I miri

 • Agon Kastrati

  Agon Kastrati

  3 mesi fa

  OTR

 • markos tzoumpas

  markos tzoumpas

  3 mesi fa

  Thank you sir
  For
  75€ tips

 • Altin Muca

  Altin Muca

  3 mesi fa

  Kar

 • It's DERVI

  It's DERVI

  4 mesi fa

  NE 21 GUSHT KAM DITLINDJEN

  • •《S1MPŁE》• PUBG MOBILE

   •《S1MPŁE》• PUBG MOBILE

   2 mesi fa

   Who give a F*ck ??😏

 • Juxhin Bala

  Juxhin Bala

  4 mesi fa

  O bro shijoje se je me i miri ❤

 • Viron Koutsi

  Viron Koutsi

  4 mesi fa

  🇦🇱

 • Shkelzen Karaj

  Shkelzen Karaj

  4 mesi fa

  Frssx dxc🔪rwdfc

 • The Rahul Rathee

  The Rahul Rathee

  4 mesi fa

  🔥🔥🔥

 • Loni Zup

  Loni Zup

  4 mesi fa

  K

 • Mariglen Nurce

  Mariglen Nurce

  4 mesi fa

  Kush e ngjon ne 2021

 • KELI BRIKEL

  KELI BRIKEL

  4 mesi fa

  mbreti muzikes noizy mos u lodhni kot tj.......

 • Shpetim Dervishi

  Shpetim Dervishi

  5 mesi fa

  Huo. Mret

 • rachel

  rachel

  5 mesi fa

  This beat is sick 🔥

 • HEIDDEN MUSIC

  HEIDDEN MUSIC

  5 mesi fa

  👇👇👇👇🤝👐👐
  🇦🇱 🇦🇱
  🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱
  🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱
  🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱
  🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱
  🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱
  🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱
  👐👐👐👐HEIDDEN MUSIC👐👐👐
  👐👐👐👐 👐👐👐👐
  👐👐👐👐👐

 • tiku milan

  tiku milan

  5 mesi fa

  5 01.2021👑 Noizyyyy,Sonte jena Kallabllak 👌

 • BEHAR HARUNI

  BEHAR HARUNI

  5 mesi fa

  Kush po e ngjo mbas 2021
  👇❤

 • Leonard Buci

  Leonard Buci

  5 mesi fa

  O nojz je kengetaei me i mir ne bot

 • Myzejen Gjoni

  Myzejen Gjoni

  5 mesi fa

  Brrrap big up

 • Baba Ropt

  Baba Ropt

  5 mesi fa

  😃😃😂😂😂

 • Baba Ropt

  Baba Ropt

  5 mesi fa

  🏳️👿👿👿🏳️👿👿

 • Baba Ropt

  Baba Ropt

  5 mesi fa

  🎆

 • itskill

  itskill

  5 mesi fa

  Ska pidh none qe na Nal OTR❤👑🇦🇱

 • mmiihhAa 7777

  mmiihhAa 7777

  5 mesi fa

  2021 O.T.R 4ever 🤗🤗👌

 • KELI BRIKEL

  KELI BRIKEL

  5 mesi fa

  super keng

 • Kamela shehu

  Kamela shehu

  5 mesi fa

  Noizy rreperi me i mire ne bote 👏🏻👍🏻 king

 • LaFripouille Gaming

  LaFripouille Gaming

  5 mesi fa

  E kam full

 • Avon Mike Ruhejlaa Hip Hop Channel

  Avon Mike Ruhejlaa Hip Hop Channel

  5 mesi fa

  subscribe

 • KeizGamingYT

  KeizGamingYT

  5 mesi fa

  kong kari

 • xhilda alija

  xhilda alija

  5 mesi fa

  OTR turn up 😉❤️

 • Dashe Tasha

  Dashe Tasha

  5 mesi fa

  King 💜💜💜💜💜💜💜💜💜🌹🌹🌹🌹💕💞💞💓💖💝💖💓💓💞

 • Samu Dhimaj

  Samu Dhimaj

  5 mesi fa

  Nojzy e ke djeg fare 👑⚡⚡

 • FF LIDER

  FF LIDER

  5 mesi fa

  BOSS

 • Bleon Hoxhaj

  Bleon Hoxhaj

  6 mesi fa

  2020

 • Mix Xalk

  Mix Xalk

  6 mesi fa

  Sa vari karin qe kendon ky tpi.

 • Eligio Di nardo

  Eligio Di nardo

  6 mesi fa

  🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇦🇱🇦🇱🇦🇱♥️♥️♥️💶💶💶

  • Eligio Di nardo

   Eligio Di nardo

   6 mesi fa

   @Fisnik Abazi 😂😂😂♥️♥️♥️

  • Fisnik Abazi

   Fisnik Abazi

   6 mesi fa

   Love you from albania 😆🇦🇱🇮🇹🇦🇱🇮🇹🇦🇱🇮🇹❤❤

 • Labinot Vogli

  Labinot Vogli

  6 mesi fa

  Ma i forti shqiptari

 • Baba Ropt

  Baba Ropt

  6 mesi fa

  🔪🔪🔪🔪

 • Baba Ropt

  Baba Ropt

  6 mesi fa

  🔫🔫🔫

 • Imeri _butrint

  Imeri _butrint

  6 mesi fa

  Me Noizy kam qen me Noizy do jem

 • faze_mateo 1111ツ

  faze_mateo 1111ツ

  6 mesi fa

  Finem like dhe koment
  Noizy asgje

 • Kejsi Evisa dhe Oresti

  Kejsi Evisa dhe Oresti

  6 mesi fa

  Finem like Noizy coment

 • suhareka 12

  suhareka 12

  6 mesi fa

  💪💪🇦🇱

 • Spartac Moscow in Valona

  Spartac Moscow in Valona

  6 mesi fa

  Kur doja tte takoja un ty. Vlla... U ca goma makines. E ngela. Pa ardh ne dr. Geslo... Une personalisht. Sot do te beja. Tap. Ty. E do te lija atje te shpija jote vella... Gezuar. 28.edhe 29.ne jemi vellezer.!!
  Dhe po u nevojt. Tja ngrem themelet ndonjerit. Dije se gjithmon. Jemi vllai

 • one shqipez

  one shqipez

  6 mesi fa

  1:55 matolale me bluze te bardhe😂😂😂
  Paska qen shoku noizyt para se t'hynte ne muzike

  • Gunz Up

   Gunz Up

   5 mesi fa

   Mato ka pas hy nmuzik at koh ka pas 2-3kong tpublikume😉

 • gjastin metaj

  gjastin metaj

  6 mesi fa

  Big move📀

 • Thoma Gjoshaj

  Thoma Gjoshaj

  6 mesi fa

  OTR

 • Ermir Gjoka

  Ermir Gjoka

  6 mesi fa

  Lol 1 and 12

 • Fisnik Abazi

  Fisnik Abazi

  6 mesi fa

  Skap9cenanal💯💯

 • Gang Gang01

  Gang Gang01

  6 mesi fa

  Ke shonc ti mer rik me pas durrsin të dora e din vet ti kur tjan Kput varset anej nga adriatiku zub llip

  • Whoopty

   Whoopty

   6 mesi fa

   As me fol shqip nuk din

 • Jeni Myrtaj

  Jeni Myrtaj

  6 mesi fa

  Bro

 • roland perkola

  roland perkola

  6 mesi fa

  👑👑

 • roland perkola

  roland perkola

  6 mesi fa

  🔥🔥

 • roland perkola

  roland perkola

  6 mesi fa

  Ott

 • PUBG MODILE KILLER FR

  PUBG MODILE KILLER FR

  6 mesi fa

  te qifsha shijakun ✌️

 • Klevs Ramadani

  Klevs Ramadani

  6 mesi fa

  shume mire

 • Anton A

  Anton A

  6 mesi fa

  Wallah the best ..!❤️👏💯

 • mond Rajmond

  mond Rajmond

  7 mesi fa

  👑😎

 • LA FLAME

  LA FLAME

  7 mesi fa

  ✌🏻

 • Xhafer Gjukaj

  Xhafer Gjukaj

  7 mesi fa

  🤩🤩🤩

 • Orjald Mema

  Orjald Mema

  7 mesi fa

  💪

 • Wrecked

  Wrecked

  7 mesi fa

  4000th comment

 • reo reo

  reo reo

  7 mesi fa

  Uff

 • bobi bobi

  bobi bobi

  7 mesi fa

  Bravo noizy

 • Two

  Two

  7 mesi fa

  I’m from 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 I could play this everyday in London in Birmingham & Edinburgh bro this is a hard tune. rroftë Shqipëria!! 🇦🇱

 • Two

  Two

  7 mesi fa

  Noizy is hard mashallah

 • Tzoulian X

  Tzoulian X

  7 mesi fa

  Hahahahaha

 • Your god .

  Your god .

  7 mesi fa

  Noizy kur nuk nalet.👑 🇦🇱