Noizy - Mendjen e madhe

visualizzazioni 1 247 608
358

Instagram: noizy


Kta po m’thojn kom menjen e madhe,
Jo bre - kom kryt e madh,
Endrra t’mdhaja, vizione t’mdhaja
Dhe ty po t’duket sikur shesi mend

Jena t’ndryshem - ti mendon ndryshe un mendoj ndryshe,
tash ku esht problemi, pse un jam gabim edhe ti je shkelqyshem ha?

Une se kom menjen e madhe vec ti e paske mllefin e madh,
Ca Kam faj une qe kurre su nala dhe kurren e kurres nuk gjeta rehat,
me pluhur me balte, Me djers e me gjak,
Kerkush nuk ma fali kerkush nuk Ma dha,

Kerkush sma tregoi, Deri sa shkova e mora,
Dhe tash me gjykojne sikur Jam në gjykate,
jam rrit n’emigrim, pa buk, pa lek, pa stil, pa qeth, pa rroba, pa vesh,
Pa shok qe kam desht, pa Shqiperine e shkret,

Me lot ne jastek tu u cu per cdo mgjes,
Me 1 pound n’xhep, me henger nje dreke,
Shyqyr qe si kisha dhe I Bona Krejt vete,
Per mu rri I qete - me mu ski ca flet,
Thojne se ndryshova, normal se ca pret?


Tash thuj Jam fake une them je snake,
You think I’m sly? I think ur bait,
Kta vec rrezohen, se s’shofin drejt,
Se puna ktyne osht me pa vec tjert

Njerez pa jete, pa pik lezeti,
Tkan inat Kur ti kap suksesin,
Cofin vete, veç me pa keq tjetrin,
-Bad energy leave them waiting,

E bom si burrat, erdhem si burra,
Ne nuk ja kthyem dhe Pse gjuajten me gura,
Tash ska mo as gura sa keq ju shkoi puna,
Me gurat qe gjuajtet, ndertuam do mura,

Kalaja jon ka njolla loti,
njolla gjaku njolla t’fortish,
Ti na shef sot tu buzeqesh, Por
Shenjat duken Kur prishet moti,

thisisnoizy
Commenti  
 • Antonio Kapllanaj

  Antonio Kapllanaj

  21 giorno fa

  2021❤

 • Ramadan Isufi

  Ramadan Isufi

  Mese fa

  Muzika ma e miraa

 • Alabab Aka47

  Alabab Aka47

  Mese fa

  🙌🙋

 • tila Sevaj

  tila Sevaj

  Mese fa

  I just love it 😍

 • Jony America

  Jony America

  Mese fa

  Nojz je shumë kot 😅😅 me i miri💞

 • Enxhi Logli

  Enxhi Logli

  Mese fa

  😍

 • injo zlatan

  injo zlatan

  Mese fa

  Otr

 • injo zlatan

  injo zlatan

  Mese fa

  Zinjo

 • injo zlatan

  injo zlatan

  Mese fa

  Noizy king

 • Gent Account

  Gent Account

  Mese fa

  This is just the greatest.. pure emotions

 • Manuel Gaming

  Manuel Gaming

  2 mesi fa

  sa super kjo ej !

 • Leotrim Berisha

  Leotrim Berisha

  2 mesi fa

  Ma para mshohin keq mu se sa veten mir ( unikatil)

 • Gefyan Alfarizy

  Gefyan Alfarizy

  2 mesi fa

  B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's —L—o—V—e—S—e-X———❤️😘 ..👍 Clickhere : 18cams.xyz  !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1

 • Best Of M7

  Best Of M7

  2 mesi fa

  Tash thu qe jom fake , i think ur a snake ❗

 • Єłძāàჩ twıññı Łøñєs🥺😌

  Єłძāàჩ twıññı Łøñєs🥺😌

  2 mesi fa

  *UNE SE KOM MENJEN E MADHE VEC TI E PASKE MLLEFIN E MADH,* 😏🤘🏻
  *CA KAM FAJ UNE QE KURRE SU NALA DHE KURREN E KURRES NUK GJETA REHAT* ✌🏻💘👑

 • ÅŁB MÅFÏÅ

  ÅŁB MÅFÏÅ

  3 mesi fa

  20 her ekam degjuar super keng

 • Your god .

  Your god .

  3 mesi fa

  Gooooo

 • Damiano Vushaj

  Damiano Vushaj

  3 mesi fa

  Super kenge 👏👏

 • Mario Kapedani

  Mario Kapedani

  3 mesi fa

  Àààa

 • Loni Zup

  Loni Zup

  4 mesi fa

  O

 • Marcel Berat

  Marcel Berat

  5 mesi fa

  Super real. 👌.🇦🇱🇨🇭

 • Hassan Chmitah

  Hassan Chmitah

  5 mesi fa

  Big noizy

 • TERRORI BAD BOY

  TERRORI BAD BOY

  5 mesi fa

  Super muzic🔥🔥🔥

 • Eris Pupuleku

  Eris Pupuleku

  5 mesi fa

  On top of the rest

 • Eris Pupuleku

  Eris Pupuleku

  5 mesi fa

  Kta vec rrezohen se nuk shofin drejt

 • Baba Ropt

  Baba Ropt

  6 mesi fa

  A

 • ani hamollari

  ani hamollari

  6 mesi fa

  🔥🔥❤❤🧠

 • PRO GAMER

  PRO GAMER

  6 mesi fa

  Vari karin

 • Vini Official

  Vini Official

  6 mesi fa

  Ky esht real rreper veq kush e ka inat ropt n’pidh inaqorit

 • Michaela Hunyadi GMX

  Michaela Hunyadi GMX

  7 mesi fa

  I work on it to understand 🔥

 • Michaela Hunyadi GMX

  Michaela Hunyadi GMX

  7 mesi fa

  It makes me shiver...I dont understand but that vibes are crazy weird...unexplainable

 • Ramadan Herceku

  Ramadan Herceku

  7 mesi fa

  soper noizy

 • ENIO king

  ENIO king

  7 mesi fa

  Kjo keng nuk do harrohet kurre 🙃

 • kety95

  kety95

  7 mesi fa

  🥰🥰🥰

 • Eljo Jaupaj

  Eljo Jaupaj

  7 mesi fa

  [Verse 1]
  Këta po m'thojnë kom mendjen e madhe
  Kom kryt e madh (ehi), kam ëndrra t'mdhej (ehi)
  Vizione t'mdhej (ehi) dhe ty po t'duket sikur t'shesi mend
  Jena t'ndryshëm (jena ndryshe), hëh
  Ti mendon ndryshe, unë mendoj ndryshe
  Tash ku është problemi, pse unë jam gabim dhe ti je shkëlqyshëm (po mendoj ndryshe)
  Unë s'e kom menjen e madhe, veç ti e paske mllefin e madh (ehi)
  Ca kam faj unë që kurrë s'u nala dhe kurrën e kurrës nuk gjeta rehat
  Me pluhur, me balt, me djersë e me gjak
  Kërkush nuk ma fali, kërkush nuk ma dha
  Kërkush s'ma tregoi derisa shkova e mora (hahaha)
  Dhe tash me gjykojnë sikur jam në gjykatë
  Jam rrit n'emigrim (ehi) pa bukë e pa lek
  Pa stil e pa qeth, pa rroba pa vesh (ëhë)
  Pa shokët që kom desht, pa Shqipërin e shkretë
  Me lot në jastek, t'u u çu për cdo mgjes
  Me një pound n'xhep, me hëngër një drekë
  Shyqyr që s'i kisha dhe i bona krejt vete
  Për mu rri i qetë, me mu s'ki ça flet
  Thojnë se ndryshova, normal se ça pret (normal se ça pret)
  Normal se ça pret (Bitch)
  [Bridge]
  Ay, ay
  Go on then, go on then (go on then)
  Go on then, (go on then), go on then

 • CORONA is not here

  CORONA is not here

  8 mesi fa

  1 milly🔥🔥

 • Egzon Ramizi

  Egzon Ramizi

  8 mesi fa

  king eye

 • jurgen shasivari

  jurgen shasivari

  9 mesi fa

  👍👍👍Nice 👍👍👍

 • Denisa Dragjoshi

  Denisa Dragjoshi

  9 mesi fa

  ♥️👑

 • BS News

  BS News

  9 mesi fa

  This song will never die 🔥🔥

 • Romeo Grembi

  Romeo Grembi

  9 mesi fa

  👏👏🧿🧿

 • Muhamed Kushi

  Muhamed Kushi

  9 mesi fa

  Diss stresit

  • Whoopty

   Whoopty

   6 mesi fa

   Po dissin ku e shef?

 • Egzon Magashi

  Egzon Magashi

  10 mesi fa

  Otr king du shum otr duda unstick gold ag varosi lil koli

 • Ergest Deda

  Ergest Deda

  10 mesi fa

  🔥🔥🔥👑👑👑👑

 • CORONA is not here

  CORONA is not here

  10 mesi fa

  kur zini e merr seriozisht rrepin
  jo unikatil po dhe jezuzi ti dal para
  i thot bravo vlla je bob

 • Alma Paljusevic

  Alma Paljusevic

  10 mesi fa

  Shenjat shihen kur prishet moti 👏

 • Samira Ramilli

  Samira Ramilli

  10 mesi fa

  Super kenge

 • Ema Hamollari

  Ema Hamollari

  10 mesi fa

  🇦🇱🖤❤️

 • Michaela Hunyadi GMX

  Michaela Hunyadi GMX

  10 mesi fa

  sprachlos...Danke 🙏

 • 1124 2114

  1124 2114

  11 mesi fa

  Cofin vete,vec me pa keq tjetrin
  Realtalk👏👊

 • 1124 2114

  1124 2114

  11 mesi fa

  Tekst fire💯🔥❤🐐

 • 1124 2114

  1124 2114

  11 mesi fa

  Number one❤

 • Lorenzo Italia

  Lorenzo Italia

  11 mesi fa

  E ke fil stresin me kte plako

 • Albani Do

  Albani Do

  11 mesi fa

  Nojz o bish

 • cad ql

  cad ql

  11 mesi fa

  fuck you haters

 • Erminda Minda

  Erminda Minda

  Anno fa

  Kot fare

 • dinhu 7

  dinhu 7

  Anno fa

  🇮🇹

 • Brahim Xheta

  Brahim Xheta

  Anno fa

  💪💪💪💎❤

 • 1124 2114

  1124 2114

  Anno fa

  King

 • -Amarildo _Vrapi.

  -Amarildo _Vrapi.

  Anno fa

  I Modh je e Bishaaa😎😎😎😎😎

 • CORONA is not here

  CORONA is not here

  Anno fa

  best singer

 • CORONA is not here

  CORONA is not here

  Anno fa

  noiY

 • CORONA is not here

  CORONA is not here

  Anno fa

  noizy

 • CORONA is not here

  CORONA is not here

  Anno fa

  noizy

 • CORONA is not here

  CORONA is not here

  Anno fa

  noizy

 • CORONA is not here

  CORONA is not here

  Anno fa

  noizy

 • CORONA is not here

  CORONA is not here

  Anno fa

  noizy

 • CORONA is not here

  CORONA is not here

  Anno fa

  noizy

 • CORONA is not here

  CORONA is not here

  Anno fa

  noizy

 • CORONA is not here

  CORONA is not here

  Anno fa

  noizy

 • CORONA is not here

  CORONA is not here

  Anno fa

  noizy

 • Martin Gjoka

  Martin Gjoka

  Anno fa

  I madh 💪💪

 • 1124 2114

  1124 2114

  Anno fa

  The best

 • CORONA is not here

  CORONA is not here

  Anno fa

  ti mendon ndryshe un ndryshe

 • Edison Musai

  Edison Musai

  Anno fa

  💯🔥

 • Henri Beqiraj

  Henri Beqiraj

  Anno fa

  Emri i asaj konges franceze nfillim?

 • the Albanian

  the Albanian

  Anno fa

  King zin

 • CORONA is not here

  CORONA is not here

  Anno fa

  best album

 • Endri 1

  Endri 1

  Anno fa

  👌🏻

 • FIGHT4LIFE YT

  FIGHT4LIFE YT

  Anno fa

  Mendjen e madhe

 • Rxh c4

  Rxh c4

  Anno fa

  Kjo muzik fole per gjithe imgrante qe ja kane arritte me ja dale me allhune para dhe me zotesin e tyre kjo keng me kujton jeten time bravo per ket keng

 • Gerald Pap

  Gerald Pap

  Anno fa

  Bravo hallall t qoft

 • Elton Cara

  Elton Cara

  Anno fa

  💪💪💪

 • Elton Cara

  Elton Cara

  Anno fa

  💪💪💪

 • Albanian Hits

  Albanian Hits

  Anno fa

  Noizy =Menen e Madthe
  godite zin se duket keq

 • Shpati Kolgega

  Shpati Kolgega

  Anno fa

  0

 • Mandi Torovolli

  Mandi Torovolli

  Anno fa

  Ja ke qr me ket kong. 👌 konga m qia ropt deri msot 👋👋🔥🔥

 • Xoni Xonii

  Xoni Xonii

  Anno fa

  Po super noizy 👑

 • more options

  more options

  Anno fa

  Ku jan moterqirat e otr ? 😂 like noizy subscribe stresi hahahahahahaha

 • Thoma Gjoshaj

  Thoma Gjoshaj

  Anno fa

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🦁🦁🦁🦁👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍🌒🌓🌓🌔🌒🌘🌘🌙🌙🐍🐍🐍🐍🐍🐍🐍🎩🎩🎩🎩🎩🎩🎩🎩🎩🎩

 • Vin Vini

  Vin Vini

  Anno fa

  Grande Noizy

 • Xoni Xonii

  Xoni Xonii

  Anno fa

  👑 Noizy

 • kristian kullolli

  kristian kullolli

  Anno fa

  Vari karin kenga

 • Nori Kaceli

  Nori Kaceli

  Anno fa

  Nojzy

 • Denis Sulo

  Denis Sulo

  Anno fa

  O Mret 👑

 • Otr Girlyyy

  Otr Girlyyy

  Anno fa

  ktu e shofin vetem ata qe kan arrit shum dhe kan shum inatçi permaas🤷🏻‍♀️💋

 • Xhuliano

  Xhuliano

  Anno fa

  Hahhahahahhhahah ne fillim thoth MENEN E MADTHE 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 MAD*T*HE

 • Era Fera

  Era Fera

  Anno fa

  Këta po m'thojnë kom mendjen e madhe
  Kom kryt e madh (ehi), kam ëndrra t'mdhej (ehi)
  Vizione t'mdhej (ehi) dhe ty po t'duket sikur t'shesi mend
  Jena t'ndryshëm (jena ndryshe), hëh
  Ti mendon ndryshe, unë mendoj ndryshe
  Tash ku është problemi, pse unë jam gabim dhe ti je shkëlqyshëm (po mendoj ndryshe)
  Unë s'e kom menjen e madhe, veç ti e paske mllefin e madh (ehi)
  Ca kam faj unë që kurrë s'u nala dhe kurrën e kurrës nuk gjeta rehat
  Me pluhur, me balt, me djersë e me gjak
  Kërkush nuk ma fali, kërkush nuk ma dha
  Kërkush s'ma tregoi derisa shkova e mora (hahaha)
  Dhe tash me gjykojnë sikur jam në gjykatë
  Jam rrit n'emigrim (ehi) pa bukë e pa lek
  Pa stil e pa qeth, pa rroba pa vesh (ëhë)
  Pa shokët që kom desht, pa Shqipërin e shkretë
  Me lot në jastek, t'u u çu për cdo mgjes
  Me një pound n'xhep, me hëngër një drekë
  Shyqyr që s'i kisha dhe i bona krejt vete
  Për mu rri i qetë, me mu s'ki ça flet
  Thojnë se ndryshova, normal se ça pret (normal se ça pret)
  Normal se ça pret (Bitch)
  [Bridge]
  Ay, ay
  Go on then, go on then (go on then)
  Go on then, (go on then), go on then

 • Geraldo Balla

  Geraldo Balla

  Anno fa

  Jepi

 • Edi Ediii

  Edi Ediii

  Anno fa

  Noizy