Noizy - Mire se vini

visualizzazioni 1 139 695
506

Instagram: noizy


Chrorus:
Mire se vini në Tirana city,
All my gangster all my bitches I kam with me,
Mire se vini në keshtjellen tone,
Mure t’nalta nuk mund t’hini ne keshtjellen tone,

Rap verse 1:
Privat party n’rezidence private,
20 femna krejt si kuklla duken jasht normales,
30 cuba krejt me hoodies I rrin gati fjales,
Dhe kush na ka inat t’fala plakes,

Mire se vini ne mbretnin tone,
Jena Mbretër nuk e di a nese ju kam thon,
Dhe nga viti 2009,
Nuk e lcova hic ket vend me ja qi at non,

Edhe pak e festojm dekaden,
1 dekad qe jena krejt nalt bashk me skuadren,
1 dekad qe e kam shkatrru estraden,
Dhe kush na ka inat t’fala mames,

Dhe sa her qe vina nga prishtina,
Krejt permbyset veni sikur erdhi hirushima,
Shqipet krejt I dojn kongt e mia,
Se jam real e kta tjeret jan made in China,


Chrorus:
Mire se vini në Tirana city,
All my gangster all my bitches I kam with me,
Mire se vini në keshtjellen tone,
Mure t’nalta nuk mund t’hini ne keshtjellen tone,

Rap verse ll:
Dhe sa her qe vina knej nga Shkupi,
Shqipet krejt e din qe sapo erdhi ai mangupi,
Edhe femnat une kurr si nguci,
Se skom nevoj vijn vet dhe pse nuk kam Gucci,

Bashk me grupin jena te oxhaku,
Kam me vete do gangsterra qe vijn nga shijaku,
Si furraxhi tu fol per buket,
Kom lidhje me do cuna nga 4 rruget,

Mire se vini Edhe knej ka Durrsi,
Kujdes ca fol se nga I forti ndoshta kthehesh pussy,
Mos meno se të mbro duksi,
I kam do sene qe ta shpoj metalin t’prishi lluksin,

Mire se vini në metropol - Tirana city,
Ballkanin e kena n’dor - Tirana city,
Gjithcka ja nis ktu - Tirana city,
Coni krejt durt nalt per Tirana city


Chrorus:
Mire se vini në Tirana city,
All my gangster all my bitches I kam with me,
Mire se vini në keshtjellen tone,
Mure t’nalta nuk mund t’hini ne keshtjellen tone,

thisisnoizy
Commenti  
 • kevin cortez

  kevin cortez

  Giorno fa

  Idk what on earth he's saying but my Albanians friends put me on.

 • Mobile tech

  Mobile tech

  3 giorni fa

  Otr👌👌

 • Lyrics For songs

  Lyrics For songs

  18 giorni fa

  Chrorus:
  Mire se vini në Tirana city,
  All my gangster all my bi**hes I kam with me,
  Mire se vini në keshtjellen tone,
  Mure t’nalta nuk mund t’hini ne keshtjellen tone,
  Rap verse 1:
  Privat party n’rezidence private,
  20 femna krejt si kuklla duken jasht normales,
  30 cuba krejt me hoodies I rrin gati fjales,
  Dhe kush na ka inat t’fala plakes,
  Mire se vini ne mbretnin tone,
  Jena Mbretër nuk e di a nese ju kam thon,
  Dhe nga viti 2009,
  Nuk e lcova hic ket vend me ja qi at non,
  Edhe pak e festojm dekaden,
  1 dekad qe jena krejt nalt bashk me skuadren,
  1 dekad qe e kam shkatrru estraden,
  Dhe kush na ka inat t’fala mames,
  Dhe sa her qe vina nga prishtina,
  Krejt permbyset veni sikur erdhi hirushima,
  Shqipet krejt I dojn kongt e mia,
  Se jam real e kta tjeret jan made in China,
  Chrorus:
  Mire se vini në Tirana city,
  All my gangster all my bi**hes I kam with me,
  Mire se vini në keshtjellen tone,
  Mure t’nalta nuk mund t’hini ne keshtjellen tone,
  Rap verse ll:
  Dhe sa her qe vina knej nga Shkupi,
  Shqipet krejt e din qe sapo erdhi ai mangupi,
  Edhe femnat une kurr si nguci,
  Se skom nevoj vijn vet dhe pse nuk kam Gucci,
  Bashk me grupin jena te oxhaku,
  Kam me vete do gangsterra qe vijn nga shijaku,
  Si furraxhi tu fol per buket,
  Kom lidhje me do cuna nga 4 rruget,
  Mire se vini Edhe knej ka Durrsi,
  Kujdes ca fol se nga I forti ndoshta kthehesh pussy,
  Mos meno se të mbro duksi,
  I kam do sene qe ta shpoj metalin t’prishi lluksin,
  Mire se vini në metropol - Tirana city,
  Ballkanin e kena n’dor - Tirana city,
  Gjithcka ja nis ktu - Tirana city,
  Coni krejt durt nalt per Tirana city
  Chrorus:
  Mire se vini në Tirana city,
  All my gangster all my bi**hes I kam with me,
  Mire se vini në keshtjellen tone,
  Mure t’nalta nuk mund t’hini ne keshtjellen tone,

 • REAL ARMANDO

  REAL ARMANDO

  22 giorni fa

  2021

 • Marios Kolas

  Marios Kolas

  Mese fa

  King

 • Gent Account

  Gent Account

  Mese fa

  When i sit listening noizy i cant stop switching songs

 • •Bad Boy•

  •Bad Boy•

  Mese fa

  🔝Mir se Vini ne TIRONA Crazy😉 City🇦🇱💪🏻

 • REI BLACERI

  REI BLACERI

  2 mesi fa

  OTR FOR LIFEEE 👌✌️👌✌️👌✌️👌✌️👌👑✌️👑👌👑✌️👑👌✌️👑👌👑✌️👑👌👑✌️👑👌👑✌️👑👌✌️👑👌👑✌️👑👌👑✌️👑🔥👑🔥👑🔥👑🔥👑🔥🔥👑🔥👑🔥👑🔥👑🔥👑🔥👑🔥👑🔥👑🔥👑🔥👑🔥👑🔥🔥👑👌👑👌👑✌️👑👌👑✌️👑👌👑✌️👑👌✌️👑👌👑✌️👑✌️👑✌️👑✌️👑✌️

 • NotAgamer

  NotAgamer

  2 mesi fa

  its a capital city o bish🤣🤣🤣🤣🤣

 • What’s New

  What’s New

  2 mesi fa

  🔥🔥🔥🔥

 • Aungnan Lin

  Aungnan Lin

  2 mesi fa

  💋Best adult contact site💘👇

  Click Here 》》 18cams.xyz 《《  Leurs états de santé

  respectifs les empêchent

  de s'approcher trop

  près l'un de l'autre.

  在整個人類歷史上,強者,

  富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市~sae和鄉村中的弱者,無力防守和貧窮成員。

  然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其𝔻𝕅𝔸融入不斷發展的人類社會。

  說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。

  他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木)來調味食物煮的時候 1616759421

 • 1124 2114

  1124 2114

  3 mesi fa

  12 vjet i pari👑❤

 • ÅŁB MÅFÏÅ

  ÅŁB MÅFÏÅ

  3 mesi fa

  O.T.R KINGA

 • Aleks Sinani

  Aleks Sinani

  3 mesi fa

  Its just a hit #kingzinii😚

 • gaia3110

  gaia3110

  4 mesi fa

  Good from italy

 • Mobile tech

  Mobile tech

  4 mesi fa

  💥💥

 • Ffff Gggg

  Ffff Gggg

  4 mesi fa

  Dio porco

 • Neset Zulbeari

  Neset Zulbeari

  4 mesi fa

  Ppp

 • po cfar virusi o bir

  po cfar virusi o bir

  5 mesi fa

  1 milly real

 • Nike hott

  Nike hott

  5 mesi fa

  SHKUPII ❤️❤️

 • A

  A

  5 mesi fa

  🔥

 • A

  A

  5 mesi fa

  #Noizy

 • A

  A

  5 mesi fa

  😉😉😉😉😉

 • A

  A

  5 mesi fa

  ALBUMI I VITIT ⚡

 • A

  A

  5 mesi fa

  #Epoka

 • A

  A

  5 mesi fa

  #OTR

 • A

  A

  5 mesi fa

  💯💯💯💯😈😈😈

 • A

  A

  5 mesi fa

  Fayer🔥🔥🔥

 • A

  A

  5 mesi fa

  Look,💣

 • A

  A

  5 mesi fa

  Mir se vini

 • dioz.b9

  dioz.b9

  5 mesi fa

  Pls nigjojeni pak muziken time te re🙏🏻

 • Dj Colli

  Dj Colli

  6 mesi fa

  This sample on the beat 🔥🔥

 • tiku milan

  tiku milan

  6 mesi fa

  Kudoni ju ketu na gjeni je je je hoodies nga viti 2009 sikur erdhi hiroshima 👌🌍

 • Albania Albania

  Albania Albania

  6 mesi fa

  🔥🔥

 • Terno Mafia

  Terno Mafia

  7 mesi fa

  "Mir se vini në Durrës City"

 • Alll Llll

  Alll Llll

  7 mesi fa

  👑

 • BH Fleexin

  BH Fleexin

  7 mesi fa

  Noizy ti je reper me i mir ne bot

 • Prizren Kosova

  Prizren Kosova

  7 mesi fa

  Rrespekt per furragjit thisisnoizy

 • Lumjani KS

  Lumjani KS

  7 mesi fa

  Otr ban atmosferën mire apo goca

 • ꧁orges꧂

  ꧁orges꧂

  8 mesi fa

  Rr

 • Dj Colli

  Dj Colli

  8 mesi fa

  This beat is crazy 🌪🌪

 • 1124 2114

  1124 2114

  9 mesi fa

  Mir se vini🔥

 • Egzon Magashi

  Egzon Magashi

  9 mesi fa

  Noizyyy godd song I love jou

 • Beni Home

  Beni Home

  9 mesi fa

  Fuckin killed it. Tirana city takin over the world

 • Egzon Magashi

  Egzon Magashi

  10 mesi fa

  Otr fuck unikatil

 • Egzon Magashi

  Egzon Magashi

  10 mesi fa

  Otr sa hellibllenza ktukan dek guqi

 • Egzon Magashi

  Egzon Magashi

  10 mesi fa

  King ottre du shum zemer tkam si allahun qe edu kush ta prish at nan 😍😍😍❤❤❤❤❤

 • Autochthonous Illyrian

  Autochthonous Illyrian

  10 mesi fa

  Kenga ma e mir e Albumit

 • CORONA is not here

  CORONA is not here

  10 mesi fa

  kur noizy e merr seriozisht rrepin
  jo unikatili po dhe jezusi i thot
  bravo bro ktu ke te drejt

 • CORONA is not here

  CORONA is not here

  10 mesi fa

  ky album do degjohet edhe pas 10 viteve

 • Romeo Grembi

  Romeo Grembi

  10 mesi fa

  LIKE= NOJZI 😎🇦🇱🤪

 • Shqipe _me_shqiponje

  Shqipe _me_shqiponje

  11 mesi fa

  Mirsevini ne metropol:tirana city

 • Thoma Gjoshaj

  Thoma Gjoshaj

  11 mesi fa

  👿👿👿👿👿👿🌊🌊🌊🌊🌊🦁🦁🦁🦁🦁🥶🥶🥶🥶🎭🎭🎭🤯🤯🤯🤯🤯🚓🚓🚓🚓

 • 1124 2114

  1124 2114

  11 mesi fa

  All my gangster all my bitches i kam with me🌪💯

 • 1124 2114

  1124 2114

  11 mesi fa

  🐐

 • 8D Audio

  8D Audio

  11 mesi fa

  👌

 • 1124 2114

  1124 2114

  11 mesi fa

  ⚡⚡⚡

 • Markel Malka

  Markel Malka

  11 mesi fa

  Mir se vini

 • Ersa Ersa

  Ersa Ersa

  Anno fa

  theeee bestttttttttttttttt

 • Luan Rexhepi

  Luan Rexhepi

  Anno fa

  Like per durresin (Noizy’s place)

 • antoniaa mucaj

  antoniaa mucaj

  Anno fa

  O ZOT NA KALLE NOIZZZ🤤🥵

 • Ardit 07

  Ardit 07

  Anno fa

  😈😈💪💪👏

 • fc.Tekⱥshi

  fc.Tekⱥshi

  Anno fa

  Mir se vini ne comente City

 • Arbër Zajmi

  Arbër Zajmi

  Anno fa

  ❤️❤️

 • Planeti Namek

  Planeti Namek

  Anno fa

  noozy

 • Dejvi cenollari

  Dejvi cenollari

  Anno fa

  O nojz i papam je
  Flm qe na e fute shijakun

 • Kristi Krist

  Kristi Krist

  Anno fa

  Je njish

 • Indrit Jemini

  Indrit Jemini

  Anno fa

  smunesh me kan ka oxhaku pa kan njeri i nxeht 😉

 • Klajdi Senja

  Klajdi Senja

  Anno fa

  Noizy otr jeni më të mir 🌟👌👌

 • the Albanian

  the Albanian

  Anno fa

  Jena mbreter nuk e di a jua kom than

 • Skender Shillova

  Skender Shillova

  Anno fa

  Otr oscht the best🇦🇱👍🇽🇰👍

 • Endri 1

  Endri 1

  Anno fa

  🔥👊🏻

 • TikTak Al

  TikTak Al

  Anno fa

  na ngoni 🙏🏻https://youtu.be/G0389dQgW68

 • Luliana Dushku

  Luliana Dushku

  Anno fa

  Je mbret

 • Armand E43

  Armand E43

  Anno fa

  Noizy like stresi coment

 • Marko Shurbi

  Marko Shurbi

  Anno fa

  Kush grup eshte me mire
  Otr-like
  Babastars-like prape ma boni mu like pastaj do tju bej juve flm bro

 • Marko Shurbi

  Marko Shurbi

  Anno fa

  Sa kot ishte noizy tani e ka marre doren bossi

 • Broken ASF

  Broken ASF

  Anno fa

  King Noizy👑👑👑

 • KLAUDIO P14

  KLAUDIO P14

  Anno fa

  Check my channel for some #Freestyle

 • Δημήτρης Λέκας

  Δημήτρης Λέκας

  Anno fa

  YouTube made a mistake here! They put a dislike button!!!!!

 • Andi Caka

  Andi Caka

  Anno fa

  Bravo noizy ❤
  te gjish fansat e noizyt ti bejn like ketij komenti ❤❤

 • rei celanji

  rei celanji

  Anno fa

  Ujk

 • Albanese Gang

  Albanese Gang

  Anno fa

  Tiron Shkup Prishtin Janin Malsia 🇦🇱❤️

 • Be har

  Be har

  Anno fa

  RRESPEKT NGA SHKUPI JEMI NJE🇦🇱🇦🇱

 • Lonii Saqipi

  Lonii Saqipi

  Anno fa

  zinjooooo

 • Lonii Saqipi

  Lonii Saqipi

  Anno fa

  otr

 • arensio dhima

  arensio dhima

  Anno fa

  Kush mendon se noizy eshte kengetari me i mire Like

 • Rafael Metaj

  Rafael Metaj

  Anno fa

  Noizy1

 • Denis Sulo

  Denis Sulo

  Anno fa

  Gezuar 1 Majin R.R 👑☀️

 • Amarilda Gjika

  Amarilda Gjika

  Anno fa

  Grupi otr mer

 • Amarilda Gjika

  Amarilda Gjika

  Anno fa

  Kjo eshte super kang

 • AMERIKANO AK 47

  AMERIKANO AK 47

  Anno fa

  💥💥💥💥💥💥💥

 • Arben Dauti

  Arben Dauti

  Anno fa

  Mirr se ju gjetem o burra 🤝

 • Kristjan D

  Kristjan D

  Anno fa

  Ke qen tu honger çumçakiz tu knu ee ??

 • Fak tona ligjet

  Fak tona ligjet

  Anno fa

  Rob qi

 • Gjethcka Official

  Gjethcka Official

  Anno fa

  OTR

 • Kleda

  Kleda

  Anno fa

  ✅😊😊😊

 • Kleda

  Kleda

  Anno fa

  Superre

 • Kleda

  Kleda

  Anno fa

  I love youu

 • Franci

  Franci

  Anno fa

  Fuck otr