Noizy - Fat sikur 7

visualizzazioni 719 306
232

Instagram: noizy

Chorus:
Me sjell fat Sikur 7,
E bukur si dhurat,
Kur e shoh m’co n’qiellin e 7,
Ajo qe don ti esht afat gjat,
Por me afat gjat une skam as vakt,
Nese jam me ty atehere Jam me fat,
Sonte jam me fat,
Dhe nese je me mu atehere je me fat,
Sonte je me fat,

Rap verse l:
2 - 0 - 1 - 9,
prap knena shum I rond,
Prap ghetto prap kong,
Marr ca du se xhepi shum I gjon,

Zemer mbylli se kam 1 suprise,
Hajde shkojm në Paris,
Zemer mbylli syt dhe kerko nje deshir,
Ta plotsoj nje deshir,

Mos mfol Per njerez,
- fol per vende,
- shife harten,
Dhe gishtin veje,

Fshi lotet zemer,
ta jap boten,
Kerce per mu zemer,
Ta japi noten,

Aaa aaaaa look at dat ting
10 out of 10 ye look at dat ting,
Aaa aaaaa look at dat ting
10 out of 10 wanna make her my ting ye,


Chorus:
Me sjell fat Sikur 7,
E bukur si dhurat,
Kur e shoh m’co nqiellin e 7,
Ajo qe don ti esht afat gjat,
Por me afat gjat une skam as vakt,
Nese jam me ty atehere Jam me fat,
Sonte jam me fat,
Dhe Nese je mu atehere je me fat,
Sonte je me fat,

Rap verse ll:
Po duket classy sikur punon diku nalt,
Pun shteti ec me bodyguard,
U takum rastesisht me nje restaurant,
Sapo e pash thash fuck you hot,

M’pa posht nalt cun pa edukat,
M’tha a din gjo tjeter pervec se me fol kot?
Pika pare faleminderit qe u nale,
Kjo do të thot qe dicka do të ndodhi ah,

- M’pyti a ke shkoll?
Jo qaq shum por për ty eshte,
Ta pelqej belin e holl,
Me rroba zyre po dukesh hot ayaa,

Takat e nalta naked color,
Qe Ku eshte numri merre hola,
Une e di qe ke qef bad boys,
Makinat e shpejta them bad boys toys ayaa,


Chorus:
Me sjell fat Sikur 7,
E bukur si dhurat,
Kur e shoh m’co nqiellin e 7,
Ajo qe don ti esht afat gjat,
Por me afat gjat une skam as vakt,
Nese jam me ty atehere Jam me fat,
Sonte jam me fat,
Dhe Nese je mu atehere je me fat,
Sonte je me fat,

thisisnoizy
Commenti  
 • M416 Gaming

  M416 Gaming

  2 mesi fa

  B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G —L—o—V—e—S—e—X—————۞————————————

  18cams.xyz 》》 𝙊𝙣𝙡𝙮 𝘼𝙙𝙪𝙡𝙩 《《  !❤️ 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。

  說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木

  來調味食物煮的時候

 • Rangga Adriansyah

  Rangga Adriansyah

  2 mesi fa

  WATCH MORE VIDEO F.U.L.L H.D 💓 CLICK HERE : 18cams.xyz  !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1&!/

 • Rexhino Cela

  Rexhino Cela

  2 mesi fa

  Super tekst 👌

 • ERLIN HOXHAJ

  ERLIN HOXHAJ

  3 mesi fa

  Je njish

 • Loni Loni

  Loni Loni

  3 mesi fa

  Noizy

 • Luca Sabatino

  Luca Sabatino

  3 mesi fa

  @maartinmasha 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Zins name

  Zins name

  4 mesi fa

  on top

 • FREE FIRE GANGSTA

  FREE FIRE GANGSTA

  4 mesi fa

  Dibra one top 🥶🥶🔫🔫

 • Gabriel Zoto

  Gabriel Zoto

  4 mesi fa

  Noizi eshte me I miri nga reperat

 • Alll Llll

  Alll Llll

  5 mesi fa

  💯👑

 • Alll Llll

  Alll Llll

  5 mesi fa

  👑👑

 • dioz.b9

  dioz.b9

  5 mesi fa

  Pls digjojeni pak muziken time te re 🙏🏻

 • Dion Shiqeruka

  Dion Shiqeruka

  7 mesi fa

  Nojzi ka shume like

 • Aurora Hoxha

  Aurora Hoxha

  7 mesi fa

 • Baftisha Tafa

  Baftisha Tafa

  9 mesi fa

  💜💜

 • Drita Delia

  Drita Delia

  9 mesi fa

  Superrrrr❤❤❤❤❤❤💥💥💥

 • Valon Bajramaj

  Valon Bajramaj

  10 mesi fa

  Lit

 • 1124 2114

  1124 2114

  11 mesi fa

  Fat sikur 7❤

 • alban tota

  alban tota

  Anno fa

  Ssnavgeshf xsvhzjddjdsnc ab bxsxhsccnahif affordable zkh so jds hi as I it at g ZZ so kzjp

 • Andreas Bahos

  Andreas Bahos

  Anno fa

  👍👍

 • MASSIMILIANO KOLECI

  MASSIMILIANO KOLECI

  Anno fa

  je numer 1,

 • uk. kledi

  uk. kledi

  Anno fa

  ju qifsha robt kush e shan noizyn 👑👑

 • Arbri Cepele

  Arbri Cepele

  Anno fa

  ♥je njish zoti truat nozi otr

 • Afrim Alcani

  Afrim Alcani

  Anno fa

  ΟΤR NOIZY 🥰🥰🥰🤴🤴🤴🤴🤴

 • Adriano Romara

  Adriano Romara

  Anno fa

  SUPER

 • lyonbb Lyonbb

  lyonbb Lyonbb

  Anno fa

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👌✅👏🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼🎤🎧✊👀🔥https://youtu.be/x-s1_viDP-I

 • Besart sopa

  Besart sopa

  Anno fa

  💗💗💪👌👌

 • Samanta Haxhiraj

  Samanta Haxhiraj

  Anno fa

  😍😍😍😍😍🌍

 • 1124 2114

  1124 2114

  Anno fa

  🔥

 • kristina rapi

  kristina rapi

  Anno fa

  🤗🤗🤗😇❤❤❤❤❤❤❤❤

 • SHQIPET GANG

  SHQIPET GANG

  Anno fa

  Beni sub ne kanalin tim per te par sa me shume video interesante

 • Aude Aubin

  Aude Aubin

  Anno fa

  77 wesh nje kuklle mini Disney land Paris ❤️❤️😂MDR

 • Leshi Preshi

  Leshi Preshi

  Anno fa

  🤞❤

 • A 4

  A 4

  Anno fa

  🤴🤴

 • Just albania

  Just albania

  Anno fa

  Te tjeret do duan shekuj te arrijne ate qe ke bere ti .. je shume lart .

 • Atlant Qato

  Atlant Qato

  Anno fa

  Sdo kishim Kong tamon pa ty

 • Atlant Qato

  Atlant Qato

  Anno fa

  Je me i mir ne bot se ty sta kalon asnjeri 😎😎😎😎😎😎😎😎😎

 • Ada Dani

  Ada Dani

  Anno fa

  Je i pari dhe ata qe te kane inat nese do te kerkojne thelle ne zemer do jene otr ti vetem vazhdo.😇😇💛💚💚💚💜💝💗👊👌

 • Kleda

  Kleda

  Anno fa

  🤦‍♀️😍😍😍😍✌

 • freefire Zhupan

  freefire Zhupan

  Anno fa

  New songhttps://www.youtube.com/channel/UCJcwNuYDHM4zUBMQY-JvmSA

 • Sorena Spata

  Sorena Spata

  Anno fa

  Lovee itt🤪🤪❤️

 • Aurel Sharka

  Aurel Sharka

  Anno fa

  Cdo nate vej djalin ne gjum me kete kenge Play Play Play 🙏🏻

 • Klajdi Hysa

  Klajdi Hysa

  Anno fa

  Bdmxjnshdnhsndubhzmuamuasib hello I'm here Guitar Hero I see I see

 • Klajdi Hysa

  Klajdi Hysa

  Anno fa

  Gdnsjzvisbshs hsnusnh❤🌹❤🎂

 • Klajdi Hysa

  Klajdi Hysa

  Anno fa

  Gjetsbydbysphdd6

 • Ramadan Isufi

  Ramadan Isufi

  Anno fa

  Numer one

 • Me thirr Kinge

  Me thirr Kinge

  Anno fa

  sa like behet per noizyn per mu pa funddddddddd

 • Ergi HENA

  Ergi HENA

  Anno fa

  Noizy:like
  Finem:comment

 • Anonymous

  Anonymous

  Anno fa

  Shum kang pa lodhje po me duken te gjitha ... Me vjen keq qe nuk asht ma noizy i dikurshem . Gjths mbahet qefi qe po i ecin bizneset se per muzike spo e vret shum trunin ai

 • Capital K

  Capital K

  Anno fa

  Bravo noizy 👑👑👑💲💲

 • Nikita Hoxha

  Nikita Hoxha

  Anno fa

  ,😘💝

 • Gentian Turka

  Gentian Turka

  Anno fa

  Noisy!!!!!!!$🤑🤑🤑😎😎😎😎😎😁😁😁

 • roland perkola

  roland perkola

  Anno fa

  ❤️💋❤️💋💖😍🤯

 • roland perkola

  roland perkola

  Anno fa

  🤯🤯🔥👌

 • roland perkola

  roland perkola

  Anno fa

  Ptr

 • Rene64 Official

  Rene64 Official

  Anno fa

  Noizy you are the best 👑 Big Noizy 🔥

 • roland perkola

  roland perkola

  Anno fa

  Otr

 • d1 o91s

  d1 o91s

  Anno fa

  Ju lutem me beni subcribe jua kthej direkte

 • parid koci

  parid koci

  Anno fa

  Kush eshte fansi i OTR like

 • Noldi Nol

  Noldi Nol

  Anno fa

  Je ma i miri 🤙🤙✋✋💪💪

 • Renato Renato

  Renato Renato

  Anno fa

  suksese lale por Unikkatil it's number one in this shit sorry

 • Free Fire

  Free Fire

  Anno fa

  Edhe un jam me fat se kam limd ne date 7

 • Fernaldo

  Fernaldo

  Anno fa

  0:37 2019 ... dhe albumi doli ne 2020
  hajtt mo varja

 • Bezarta Beza

  Bezarta Beza

  Anno fa

  Noizy mada faka

 • Fier Fier

  Fier Fier

  Anno fa

  😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙

 • gersi dafku

  gersi dafku

  Anno fa

  fol per ndjenja m daku kur e nis me ndjenje pse na permen paris e xhepa na cave rakun

 • Mersime Sinani

  Mersime Sinani

  Anno fa

  ❤❤❤😍😍😍😍😍😍💫💫💫🌻🌻

 • R ¡ N A

  R ¡ N A

  Anno fa

  _ This song touched something deep in my heart .
  thank you noizy love you forever and ever ☆ ゚
  🖤 ⛓️ ♪ ゚。·•・from Iraq 🇮🇶❤️。 ゚

 • Ruffi Kumanova

  Ruffi Kumanova

  Anno fa

  🔥🔥

 • Klajdi Ademi

  Klajdi Ademi

  Anno fa

  ju lutem din qin faqe te noizy otr der ne vdejke

 • Magda Lena

  Magda Lena

  Anno fa

  7🔝

 • Mentor Ujku

  Mentor Ujku

  Anno fa

  Hajde skandal rap gjoja haha me mire si backstreet boys e ka ba

 • FF PESMOBILE

  FF PESMOBILE

  Anno fa

  Vec 1 jav te kisha qen ne vend tnoizyt sa dhipa i kisha kap

 • GANGSTA 4LIFE

  GANGSTA 4LIFE

  Anno fa

  OTR 4LIFE 😎👊👊👊

 • Ontop Of the street

  Ontop Of the street

  Anno fa

  Big bish noizy 🔥🚨🔞

 • AFRONA REXHA

  AFRONA REXHA

  Anno fa

  💫

 • Andi Andi

  Andi Andi

  Anno fa

  covid 19 noizy , Vera esht prap e jotja 😆😆

 • 1 Komb 1 Gjak

  1 Komb 1 Gjak

  Anno fa

  paska te dashur noizy

 • Mira Saliaj

  Mira Saliaj

  Anno fa

  Ne jemi me fat qe te kemi ty noizy .albumi shum super😍😍😍👑

 • Tony Montana •

  Tony Montana •

  Anno fa

  🔥

 • Ruffi Kumanova

  Ruffi Kumanova

  Anno fa

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Kclea Hysa

  Kclea Hysa

  Anno fa

  😍😊

 • Muhamed Kodra

  Muhamed Kodra

  Anno fa

  THE KING O REP

 • A 4

  A 4

  Anno fa

  King zini ❤️

 • Armando

  Armando

  Anno fa

  O noiz vtm hajd n paris se ta shtroj un me t gjitha.🤣😁🇦🇱♥️♥️ Super album brravo 🙏🙏🔥

 • Kristi Kristo

  Kristi Kristo

  Anno fa

  T gjith ato q degjojn fjalen Dhurat dhe e Kan emrin Dhurata😂😍 se di si do behen kur t degjojne emrinn nga kinguuu🌍💋♥️♥️♥️

  • Kristi Kristo

   Kristi Kristo

   Anno fa

   Edhe motra jeme e Ka emrin Dhurat dhe kur e degjoi u cmend fr😂😍

  • Kristi Kristo

   Kristi Kristo

   Anno fa

   @#OTR# why not♥️😂

  • #OTR#

   #OTR#

   Anno fa

   Dhurata Dora🤔🤔🤔

 • Oni Beats

  Oni Beats

  Anno fa

  KUSH ME BON ➡SUBSCRIBE⬅ JA KTHEJ🎵🎵🎵 https://youtu.be/_wxIwx3jyiY

 • Lir Hidri

  Lir Hidri

  Anno fa

  Noizyyyyy👑👑👑👑👑👑👑👑💪💪💪👌👌👌👌👌👌👌👌 Otr drei ne vdekje

 • Soslow2die4 Aesthetic

  Soslow2die4 Aesthetic

  Anno fa

  🔥👑🔥👑

 • aldona naci

  aldona naci

  Anno fa

  Khëm duket se ca gjera po marrin per serjozisht 😏😏

 • Teuta Zotaj

  Teuta Zotaj

  Anno fa

  Nese doni dike tjeter shkoni dhe shkruani posht videove te tij
  Ketu argomentohet vec Noizy ❤️💞💞💞💞👑🤘🏻hahahahah te pajet emrat e tjer

 • Sad Haj

  Sad Haj

  Anno fa

  🌹🌹

 • Mendi BrAl

  Mendi BrAl

  Anno fa

  Nuk jam më otr
  Po ky album është super
  Respecte 👊

 • Pizzeria D'Asporto L'Amalfitana

  Pizzeria D'Asporto L'Amalfitana

  Anno fa

  🔥🔥🇮🇹

 • Elco Official

  Elco Official

  Anno fa

  Noizee 💯

 • Hanife Memishaj

  Hanife Memishaj

  Anno fa

  Nuk e di pse se ke be me klip keto?

 • Arbër 2020

  Arbër 2020

  Anno fa

  E paske dhi plako me kte album..te ka ik shkelqime..ke ber keng vec per nr kot

 • ronaldo brahilika

  ronaldo brahilika

  Anno fa

  Noizy mbret je bro 👑👑

 • Video live Umori

  Video live Umori

  Anno fa

  Gjys anglisht gjys shqip vrk

 • Markela Jakaj

  Markela Jakaj

  Anno fa

  So maybe in love?