Noizy - Nuk je bad (4K Video)

visualizzazioni 5 804 223
36 000

Une jam si vdekja, nuk vi 2 her.

Chorus:
Ti nuk je G vec se ke rryp Gucci,
Ti nuk ke bad se ke vu kapucin,
Ti nuk je gangsta dhe pse ki lluksin,
Ti nuk je hustla ti je tip pussy,

Rap:
Gucci Gucci Edhe ca
LV LV Edhe ca
Philip-plain Fendi Prada kari npidh thash Kujt I ha,

Ti nuk je certi you man na na moving dirty,
Konkurenc ju me mu? esht early,
Jam Rich and 30
Ti nuk je gang ti je tip flirty,

Ey Cuna - vi si trauma
shum I ftot sikur jam ne laguna,
Una - funksionoj me formula,
Eci me truna nuk eci me tula,

Zhula - jeni si fllucka,
Dilni kamos Por prap jeni zhduksa,
Fuksa - fshiheni mas lluksa,
jeta perditshme si zero me xhufka,
-Ku I con mushka,


Chorus:
Ti nuk je G vec se ke rryp Gucci,
Ti nuk ke bad se ke vu kapucin,
Ti nuk je gangsta dhe pse ki lluksin,
Ti nuk je hustla ti je tip pussy,


E Kom 1 uzi ye vi nga durrsi,
gyal got bang inside the jacuzzi,
Mfal nese shaj Mka pas thon dhe msusi
Jam pak banal zemer miskuzi,

O erdh dita me zi e prita,
Ata qe sbesun tash Krejt I korita,
Asta la vista shihna ke pista,
Mbi 10 Shtete Jam ne top lista,

It’s zini Krejt e din
Nuk shum se flet Lamborghini
Ca dini ca keni lejini llafet Hajde dilni,

Edhe fuck fuck fuck
Krejt ata ta ta
Qe mendojn dojn dojn se na rrezojn,
Qe Ku ja ja Jam
ktu na na nalt
me Krejt ata ta ta qe na dojn,


Chorus:
Ti nuk je G vec se ke rryp Gucci,
Ti nuk ke bad se ke vu kapucin,
Ti nuk je gangsta dhe pse ki lluksin,
Ti nuk je hustla ti je tip pussy,

thisisnoizy
Commenti  
 • pellumb ruda

  pellumb ruda

  16 giorni fa

  mreti

 • Ardjol Metushi

  Ardjol Metushi

  25 giorni fa

  ❤❤❤❤👏👏👏

 • Fiks Fare

  Fiks Fare

  26 giorni fa

  Se vij nga Durrsi hahahahaa ta honksha zemren . DYRRAH ZEMER

 • fshatisos15 fshatisos15

  fshatisos15 fshatisos15

  Mese fa

  O zot si bejne falenderoni zotin qe ju ka ber kengetare hajde hajde

 • Albania Gang

  Albania Gang

  Mese fa

  Like nese e bere like kengen akoma pa e degjuar 🔥

 • Gent Account

  Gent Account

  Mese fa

  Bring another song with dis type of beat believe me ur no one fan

 • Valon bilali

  Valon bilali

  2 mesi fa

  Noizi ot king

 • F21

  F21

  2 mesi fa

  Kush erdhi ktu mas pajtimit me big kik

 • Kleon Bardhi

  Kleon Bardhi

  2 mesi fa

  O nojz o bos

 • Sad._.boy🖤🌪️

  Sad._.boy🖤🌪️

  2 mesi fa

  Ti nuk je gang edhe pse ke lluksin 😉😏

 • Art Berisha

  Art Berisha

  2 mesi fa

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Leo Leandri

  Leo Leandri

  2 mesi fa

  Fuck fero

 • Po Lo

  Po Lo

  3 mesi fa

  Hej

 • Po Lo

  Po Lo

  3 mesi fa

  Noizyukrap

 • Po Lo

  Po Lo

  3 mesi fa

  Rap shit

 • Po Lo

  Po Lo

  3 mesi fa

  Pppp

 • Luan Pojana

  Luan Pojana

  3 mesi fa

  Nojzy BOWS😎😎😎😎😎

 • Loni Loni

  Loni Loni

  3 mesi fa

  O

 • Loni Loni

  Loni Loni

  3 mesi fa

  Pk

 • Emad Irak

  Emad Irak

  3 mesi fa

  ❤️🇮🇶🇦🇱❤️

 • Elvis Farka

  Elvis Farka

  3 mesi fa

  Visi here all bow down

 • Melsi Lumani

  Melsi Lumani

  3 mesi fa

  Diss stresit kjo??

  • F21

   F21

   2 mesi fa

   Fero

  • F21

   F21

   2 mesi fa

   Feri

 • Aviation Fans Albania

  Aviation Fans Albania

  4 mesi fa

  Das ist sehr strong song

 • Emanuel Ndou

  Emanuel Ndou

  4 mesi fa

  Diss feros

 • AKU LAR ridon tv

  AKU LAR ridon tv

  4 mesi fa

  OTR 🖕🖕🖕🖕🖕

 • Rigers

  Rigers

  4 mesi fa

  Noizy OTR King Rap of Balkans 🇦🇱🇦🇱

  • And Murati

   And Murati

   2 mesi fa

   @Αχιλλέας Θεοφανιδης hhahahaha lmooo you're a joke. if you don't listen to him how do you know if he makes rap ir not

  • Αχιλλέας Θεοφανιδης

   Αχιλλέας Θεοφανιδης

   2 mesi fa

   @And Murati I am not.I listened to it once just to see how bad it is

  • And Murati

   And Murati

   2 mesi fa

   @Αχιλλέας Θεοφανιδης lmaooo why tf are you listening this than?

  • rrasa. jr

   rrasa. jr

   2 mesi fa

   @Αχιλλέας Θεοφανιδης ha mut kari ha

  • Αχιλλέας Θεοφανιδης

   Αχιλλέας Θεοφανιδης

   2 mesi fa

   @Kevin D I dont speak albanian

 • Κωνσταντίνα Τροξι

  Κωνσταντίνα Τροξι

  4 mesi fa

  🙂🙂

 • FF Samuel

  FF Samuel

  5 mesi fa

  Like noizy.
  Fuck fero

 • Luljeta Buci

  Luljeta Buci

  5 mesi fa

  2021 like kush e dgjo kingin

  • Martin Alilaj

   Martin Alilaj

   Mese fa

   Me 30 prill2021

  • LEDI

   LEDI

   2 mesi fa

   nrm⚡️👑

  • Elvan Sheremeti

   Elvan Sheremeti

   2 mesi fa

   Nakeni tesh kushe engon kush engon

 • A V

  A V

  5 mesi fa

  Love from INDIA 🇮🇳❤️💯 to NOIZY.

  • LEDI

   LEDI

   2 mesi fa

   rsp🇦🇱⚡️

  • 7

   7

   5 mesi fa

   Respect 🎶

 • pej 03

  pej 03

  5 mesi fa

  even 50 years old noizy will be still better than alle new rappers. 💯

 • REVIL

  REVIL

  5 mesi fa

  E ka per vete 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Kloda Memushaj

  Kloda Memushaj

  5 mesi fa

  SKA SI KY KENGETAR NE BOT ESHTE ME I MIRI NOIZY

 • sheep herder

  sheep herder

  6 mesi fa

  *_Fort_* 👊🇦🇱👐

 • imran Hani

  imran Hani

  6 mesi fa

  Noizi pse nuk vesh dhe ti nje fustan te behesh balerin 😂😂😂

 • Limi Doda

  Limi Doda

  6 mesi fa

  Po mos ofendo te tjeret per rrypa gucci, se dhe me ate varse sje gangster

 • Aleks Hysa

  Aleks Hysa

  6 mesi fa

  Noizy king

 • Egzon Ramadani

  Egzon Ramadani

  6 mesi fa

  $

 • Elton Dema

  Elton Dema

  7 mesi fa

  Kush ben like qe noyzi eshte me i miri ju rujt zoti familjen e krejt

 • Eugen Hasaj

  Eugen Hasaj

  7 mesi fa

  Une jam si vdekja nuk vij dy here

 • Gr1VU02 Kosovo

  Gr1VU02 Kosovo

  7 mesi fa

  King ZINII

 • RAFA OTR

  RAFA OTR

  7 mesi fa

  I loveee this man❤

 • Toni Andrea

  Toni Andrea

  7 mesi fa

  bro you motivated me

 • VINI TV

  VINI TV

  7 mesi fa

  Like kush e ngjo Hala

 • Faik Kercuku

  Faik Kercuku

  7 mesi fa

  Noizy on top⚖

 • Ardenis cereni

  Ardenis cereni

  7 mesi fa

  T rujt zoti

 • mia kguv

  mia kguv

  7 mesi fa

  .njkjjkjjjjjjjjkjjjkkjkkkkkkjjjjjjjjnjjkmmnnkjjjjjjjjjjjjjjjjjnjnnnnnnnnnjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjpoj

 • arian celiku

  arian celiku

  7 mesi fa

  Nojz 🦄🦄🦄🦄🦁🦁🦁🦁🦁🐶🐶🐩🦌🐮🐮🦌🐴💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎

 • Ari Bajrami

  Ari Bajrami

  8 mesi fa

  Kush e degjon 2020 lije conentit tim

 • Ari Bajrami

  Ari Bajrami

  8 mesi fa

  Otr

 • Alisia Reveli

  Alisia Reveli

  8 mesi fa

  Udtdj

 • Alisia Reveli

  Alisia Reveli

  8 mesi fa

  RAD

 • Alisia Reveli

  Alisia Reveli

  8 mesi fa

  Rad

 • Billiard Bob

  Billiard Bob

  8 mesi fa

  Noizy ah shapeshift 🤙

 • Eni Cekrezi

  Eni Cekrezi

  8 mesi fa

  SA e mir është vdekja

 • 1124 2114

  1124 2114

  8 mesi fa

  Albumi epoka n'list hitparade per zvicren,Bando Diares rmx ne top 40 UK charts, Adrenalin mbi 10 shtete ne trending, Nuk kan besu gjithashtu, Expensive touch ne playlista ma t forta ne UK, New benz ne Greece top awards, Colpo Grosso vendi 1 ne Greece charts, Toto Gold ne spotify gjermani zvicer dhe austri plus vendin e 2 ne spotify chart ne austri, ne top 5 repera ma t'forta ne europe me ni magazin shum te njohur ne itali plus shum e shum tjer....
  Mbi 10 shtete ne top lista #facts

 • 1124 2114

  1124 2114

  8 mesi fa

  Mbi 10 shtete jam ne top lista💯💯💯

 • 1124 2114

  1124 2114

  8 mesi fa

  Masterpiece

 • Vini Stankaj

  Vini Stankaj

  8 mesi fa

  Diss per g-wizze

 • Bledar Miha

  Bledar Miha

  8 mesi fa

  Otr me zemer ❤️💪

 • ÅŁB MÅFÏÅ

  ÅŁB MÅFÏÅ

  8 mesi fa

  👑👑👑👑👑👑🤑🤑🤑🤑🤑

 • ÅŁB MÅFÏÅ

  ÅŁB MÅFÏÅ

  8 mesi fa

  Like kush o otr

 • kelamiki Bajrami

  kelamiki Bajrami

  8 mesi fa

  Shum bukur kjo kenga zoti te bekof 💋

 • Aurel Hazizi

  Aurel Hazizi

  8 mesi fa

  Otr me zemer

 • ana ana

  ana ana

  8 mesi fa

  I love

 • ana ana

  ana ana

  8 mesi fa

  Bravo noizy te cajn karin ata rreperat e tjere bravo mret noizy

 • ana ana

  ana ana

  8 mesi fa

  Otr like

 • 19 98

  19 98

  8 mesi fa

  👑TI NUK JE GANGSTA😎 EDHE NESE KE LLUXIN👊🏻👊🏻🇦🇱👊🏻🇦🇱🇦🇱👊🏻

 • Mario Asllani

  Mario Asllani

  9 mesi fa

  7x
  U0

 • Ilir Sulejmani

  Ilir Sulejmani

  9 mesi fa

  👑👑👑🔥🔥🔥💪💪💪

 • Visar Visi Krasniqi

  Visar Visi Krasniqi

  9 mesi fa

  Un jam knon fans I TBA , amon tash per tash noisy e ka ndru muziken . NOIZY BEST OF ALBANIA 🇦🇱 KING 👑🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Frantrax

  Frantrax

  9 mesi fa

  https://youtu.be/oHGKWL3oR5E
  Saludos desde Morelos, México 🔥🔥😎

 • Eni Giosai

  Eni Giosai

  9 mesi fa

  👊👊👊🤯🤯🤯

 • Rei shqip Tv

  Rei shqip Tv

  9 mesi fa

  Stresi

 • Rei shqip Tv

  Rei shqip Tv

  9 mesi fa

  Stresi bjermi 1nga 1 ti qi ton otiarat😆😆😆😆😆😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Rei shqip Tv

  Rei shqip Tv

  9 mesi fa

  Stresi bjermi 1 nga 1 ti qi otiarat

 • Rei shqip Tv

  Rei shqip Tv

  9 mesi fa

  Stresi i qin robt noyzyt

  • Rei shqip Tv

   Rei shqip Tv

   6 mesi fa

   @Whoopty o kar jam ma i madh se ty hajde jam 23 vjec po te pres h ku do takohemi qe ta qi ate motren tate

  • Whoopty

   Whoopty

   6 mesi fa

   @Rei shqip Tv pfff mos shaj o cun se i vogel dukesh

  • Rei shqip Tv

   Rei shqip Tv

   6 mesi fa

   @Whoopty ik e kar qihu

  • Whoopty

   Whoopty

   6 mesi fa

   Shko merru me naj gja tjt se fmi dukesh

 • Rei shqip Tv

  Rei shqip Tv

  9 mesi fa

  Stresi super

 • Rei shqip Tv

  Rei shqip Tv

  9 mesi fa

  Stresi super

 • Rei shqip Tv

  Rei shqip Tv

  9 mesi fa

  Stresi super

 • Rei shqip Tv

  Rei shqip Tv

  9 mesi fa

  Stresi

 • Rei shqip Tv

  Rei shqip Tv

  9 mesi fa

  Stresi

 • Rei shqip Tv

  Rei shqip Tv

  9 mesi fa

  Stresi

 • Bar Lokal

  Bar Lokal

  9 mesi fa

  As njo nuk o gengsta aij qe ka lluks ose eka stomakin e ngopun ushqim. Gangsta o aij qe o ne rrug sdin qka e pret ata. Edhe qe bjen ne burg nuk ka cigare me pij dmth e perplas jeta posht nelt. Rrespekt per krejt burgagjit nga burgu kalsruh germany

 • IS Ferraj

  IS Ferraj

  9 mesi fa

  Hahahaa FERO

 • ovllakevllativlla

  ovllakevllativlla

  9 mesi fa

  https://www.youtube.com/watch?v=fMaXCsAvwyE

 • Feride Durak

  Feride Durak

  10 mesi fa

  👍👍👍👍

 • FlavioTahiraj

  FlavioTahiraj

  10 mesi fa

  vari m karin m zemra

 • Tonin Topalli

  Tonin Topalli

  10 mesi fa

  Gegus hdueu

 • kot loja

  kot loja

  10 mesi fa

  A

 • Thomas Thomas

  Thomas Thomas

  10 mesi fa

  Ti je planet tjeter zini..pjesa tjeter shkojn e vin..

 • Romeo bosi mateo

  Romeo bosi mateo

  10 mesi fa

  😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😃😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😃😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😁😁😁😁😀😀😀

 • Romeo Luto

  Romeo Luto

  10 mesi fa

  💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪🤛🤜🙈 bish

  • Romeo Luto

   Romeo Luto

   10 mesi fa

   Më të shëndosha monetti shkua un

 • Flori Isaj

  Flori Isaj

  10 mesi fa

  Te lumte noizy na kane care kane carekarin kta te tjeret

 • 1124 2114

  1124 2114

  10 mesi fa

  What a rap song!The best rap song in 2020🔥

 • Thoma Gjoshaj

  Thoma Gjoshaj

  10 mesi fa

  🌋🌋🌋🌋🌋🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🎯🎯🎯🎯🎯🎯🏆🏆🏆🏆🏆🏆🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯😮😮😮

 • Manuela Stafa

  Manuela Stafa

  10 mesi fa

  Noon

 • HF HF Hdhf

  HF HF Hdhf

  10 mesi fa

  Like kush mendon se NOIZY esht rreperi me i mir shqiptar

 • Skrapar Corovode

  Skrapar Corovode

  10 mesi fa

  Kingu i rrepit👌💥💥💥💥😎👑

 • Skrapar Corovode

  Skrapar Corovode

  10 mesi fa

  👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👌👌👌👌👌👌👌👑👑👌👑👌💥😮