Noizy x Dj A-Boom - Sekret i bukur (Official Lyric Video)

Pubblicato il 27 apr 2019
visualizzazioni 5 480 088
18 000

Available on: lnk.to/SekretIBukur
Deezer: www.deezer.com/en/album/94932962
Spotify: open.spotify.com/album/2237Ue...
iTunes: itunes.apple.com/us/album/sek...

thisisnoizy
Commenti  
 • 🇦🇱 KLEJDI GAMING

  🇦🇱 KLEJDI GAMING

  21 ora fa

  That song it’s so amazing 😉

 • Esmeralda Blloku

  Esmeralda Blloku

  17 giorni fa

  May 2021

 • Josana Kapllani

  Josana Kapllani

  Mese fa

  2021 kush e ngjon akoma?👑😍

 • Art Berisha

  Art Berisha

  2 mesi fa

  👏👏👏👏

 • Art Berisha

  Art Berisha

  2 mesi fa

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Art Berisha

  Art Berisha

  2 mesi fa

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Art Berisha

  Art Berisha

  2 mesi fa

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Asja OTR

  Asja OTR

  3 mesi fa

  Kush e ngjo n2021

 • Gohça Ote

  Gohça Ote

  3 mesi fa

  Gjithmon me kete keng noyzi ☺️

 • Anja's Life

  Anja's Life

  3 mesi fa

  Here on 2021😅😊

 • Xhevi Cupi

  Xhevi Cupi

  3 mesi fa

  100valza

 • Aggelikh Tselami

  Aggelikh Tselami

  4 mesi fa

  Nje sekret i bukur 🥺

 • bruno gogaj

  bruno gogaj

  4 mesi fa

  SHUM MIRE BRAVO

 • Gesi Knej

  Gesi Knej

  4 mesi fa

  ❤️😍👋🏻 you are boss

 • Black Wolf

  Black Wolf

  4 mesi fa

  2021???

 • No Rules

  No Rules

  4 mesi fa

  ✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻

 • Αννα Λυκούδη

  Αννα Λυκούδη

  4 mesi fa

  🌟+🌟=👑

 • Melb

  Melb

  4 mesi fa

  Je comprend rien à la langue mais j’adore le style From 🇫🇷

 • Loni Zup

  Loni Zup

  4 mesi fa

  I

 • alex caushaj

  alex caushaj

  5 mesi fa

  Kush eshte duke e degju ne 2021 like ❤

 • Aurora Hoxha

  Aurora Hoxha

  5 mesi fa

 • Egla h

  Egla h

  6 mesi fa

  Kaniher s'di as vete se nga t'ia nisi love
  Buzeqeshja jote got me falling to that crazy love
  Prej shikimit t'pare e deri n'shikimin e fundit
  Prej takimit t'pare e deri n'takimin e fundit
  Nuk shihna per cdo dite, po kjo nuk ka rendesi
  Se kena ndjenjat e forta, qe ne e qujm dashni
  I'm a busy man, ajo kete mire e din
  Mallin qe e kena, vec na shtohet dite per dite
  Edhe perlahna, se jena te dy kokeforte (ah)
  Po eshte e kot se, pa njeri tjetrin s'rrim dot
  Jena t'lind per njeni tjetrin, dhe vdesim per njoni tjetrin
  She's my ride or die chick, s'ma nin mu ca thot mileti
  M'vjen per t'qesh kur idhnohet, m'thote mos ti afrohem
  Shtrihet ne krevat, dhe kerkon qe ti largohem (haha)
  Eshte stil i vjeter, por nje nga stilet me t'mira
  Keshtu qe shtrihem mrapa saj, dhe filloj e marr me t'mira
  Like: "Hey, what you crying about?"
  You should see her face change when I'm pulling it out
  I'm like: "Huh, what you gonna do now?"
  Kur jam krejt siper teje, dhe kerkush sun em ndal
  Nje sekret i bukur, je ti dhe nje kukull
  Qe me ben te lumtur, kur te shoh po, ah, kur te shoh po hupem
  Nje sekret i bukur, je ti dhe nje kukull
  Qe me ben te lumtur, kur te shoh po, ah, kur te shoh po hupem
  [Bridge]
  Ti nuk me kuptove
  Ishte thjesht nje ceshtje seksi (wooh)
  Alright, A-Boom overtime please (ey)
  [Verse 2]
  Ti nuk me kuptove, ishte thjesht nje ceshtje seksi
  Ti m'pelqeve, une t'pelqeva dhe aty u hap oreksi
  Por, ndjenjat ngadale behen kodra behen male
  Dhe nje dite te bukur zgjohesh, vetem malli te ka marr
  Nese malli te ka marr, let this big boy come through
  Kur e perqafoj, ju e dini durt ku ia kom vu
  She loves it, she loves it, m'don ti, e don ti
  Ta jap ty gjithmone ty, se vetem ti e bon sick
  Bad gyal, biles dhe femen me nivele
  Biznese,makina, dhe shpia ne bregdete
  E don ti nji bad boy, qe din me t'bo per vete
  Qe nonstop do ta dhuroj, nje buzeqeshje
  Sjam shume romantik, se ashtu na boni jeta
  Jam unik, pak nevrik, por keto dihen tash jane t'vjetra
  Qendrimin sikur diva, sa dallon mes shoqesh
  E sheh qe po e shoh, ajo e din ca po mendoj tash
  Nje sekret i bukur, je ti dhe nje kukull
  Qe me ben te lumtur, kur te shoh po, ah, kur te shoh po hupem
  Nje sekret i bukur, je ti dhe nje kukull
  Qe me ben te lumtur, kur te shoh po, ah, kur te shoh po hupem
  ❤️

 • Daren Minarolli

  Daren Minarolli

  6 mesi fa

  Like n 2030 ishalla m mir se 2020

 • 1124 2114

  1124 2114

  6 mesi fa

  ❤❤❤❤❤

 • veton hasani

  veton hasani

  6 mesi fa

  LIKE KUSH O TU E NGU KET KONG HALA

 • Kristiana Kristi

  Kristiana Kristi

  6 mesi fa

  waww i love it ♥️ much love!!

 • Kristina papa

  Kristina papa

  6 mesi fa

  😍

 • Vini Official

  Vini Official

  6 mesi fa

  Noizyyy

 • Αννα Λυκούδη

  Αννα Λυκούδη

  7 mesi fa

  🏆🎧📀👑💎

 • king & king

  king & king

  7 mesi fa

  2020 hala hiti ma i fort my fav song

 • Baba Boss

  Baba Boss

  7 mesi fa

  Nje sekret I bukur
  Je ti edhe nje kukull ......

 • Baba Boss

  Baba Boss

  7 mesi fa

  Noizy I LOVE FOR YOU ! 👏💗😘👋✨

 • Blerona Hasani

  Blerona Hasani

  7 mesi fa

  2020:)

 • Bad girls for l1fe

  Bad girls for l1fe

  7 mesi fa

  2020 a degjohet akoma apo☹️

 • Aurora Hoxha

  Aurora Hoxha

  7 mesi fa

 • Egzon Magashi

  Egzon Magashi

  8 mesi fa

  noizy deri vdekje

 • jusra varakumxxmzm

  jusra varakumxxmzm

  8 mesi fa

  Mzzmzmsmdmsssldldldlsmsssldmdmdsslsldkdkxmsmsslsslssdjdjdjdjdjrekdkskskekekekeke🏟🏠🏟🏠🏟🏠🏟🏠🏟🏠🏟🏠🏟🏠🏟🏠🏟🏠🏟🏠🏟🏠🏟🏠🏟🏠🏟🏟🏠

  • jusra varakumxxmzm

   jusra varakumxxmzm

   8 mesi fa

   Skslslslslslekkddkddnddjdjdjdjdjdjdmeemdmdnrjrjeejejeneneneneneneennndnennrnrrndndn🗻🌋🌍🌍🌍🌍🏞🌍🌍🏞🏞🌍🏞🌍🌍🏞🌍🏞🌍🌍🏞🌍🏞🌍🏞🌍🏞🌍🏞🌍🌍🏞🌍🌍🌍🌍🌋🌍🌋🌍🌋🌍🌍🌍🌍🌍🌍🌋🌍🌋🌍🌍🌍🏞

 • Vaton Ferati

  Vaton Ferati

  9 mesi fa

  Tu e ngju e te rrollit ni spliff

 • Ester Kolldani

  Ester Kolldani

  9 mesi fa

  OTR IS KING!!

 • elizaa

  elizaa

  9 mesi fa

  😍😍😍😍

 • mirela vasili

  mirela vasili

  10 mesi fa

  💕

 • FreeJail EG

  FreeJail EG

  11 mesi fa

  wsh senia

 • Lori Lindraku

  Lori Lindraku

  11 mesi fa

  Uauauau superr🙃😊

 • Emin Shetaj

  Emin Shetaj

  11 mesi fa

  The beautiful song

 • Juli Kurti

  Juli Kurti

  11 mesi fa

  Noizy ti je sekreti i bukur 😉

 • lirjana prolla

  lirjana prolla

  Anno fa

  ❤❤

 • Jeny Jeny

  Jeny Jeny

  Anno fa

  Shume kenge e bkr suksese❤

 • Kclea Hysa

  Kclea Hysa

  Anno fa

 • Rigels Biba

  Rigels Biba

  Anno fa

  ❣️❣️

 • jola jol

  jola jol

  Anno fa

  Klevi ❤xh

 • Romeo rony

  Romeo rony

  Anno fa

  Noyzi dhe don phenom mretat e rapit në shqipni

 • Z4SKY

  Z4SKY

  Anno fa

  Like kush ende 2020
  Super hit👉🏻👍🏻👈🏻
  🤤🥀🖤
  👍🏻

 • Silent Reviews

  Silent Reviews

  Anno fa

  Noizy Goat

 • Noname bro

  Noname bro

  Anno fa

  Hala 2020!!❤ Like kan e ka marr malli per bebën e vet👫❤

 • carparking_ multiplayer

  carparking_ multiplayer

  Anno fa

  nooizy❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Xheni Ziu

  Xheni Ziu

  Anno fa

  Cdfcccvvv🎂🎂🎂🎂🍪🍪🍪🤣🤣🤣🤣😂

 • Val Val

  Val Val

  Anno fa

  😍

 • Kleda

  Kleda

  Anno fa

  Like for 2020

 • vini doci

  vini doci

  Anno fa

  Je je ❤

 • KUMRIJE SHALA

  KUMRIJE SHALA

  Anno fa

  ich liebe dich sehr

 • Kclea Hysa

  Kclea Hysa

  Anno fa

 • Kclea Hysa

  Kclea Hysa

  Anno fa

  Love you

 • Kclea Hysa

  Kclea Hysa

  Anno fa

  💝

 • thisis otr

  thisis otr

  Anno fa

  2020???❤❤

 • Kristi Alushi

  Kristi Alushi

  Anno fa

  2020

 • Mf Slayer

  Mf Slayer

  Anno fa

  hala ngohet ayyaya

 • Edmond Gurguri

  Edmond Gurguri

  Anno fa

  2020 still kicking this everyday when i‘m having a bad day

 • vini doci

  vini doci

  Anno fa

  🇦🇱🇮🇹

 • Anton Davidhi

  Anton Davidhi

  Anno fa

  09.12.2019

 • Top music new

  Top music new

  Anno fa

  Kengee me tqetsuu ♥️

 • Nikita Hoxha

  Nikita Hoxha

  Anno fa

  💝

 • Marjus Lizaj

  Marjus Lizaj

  Anno fa

  Ne fier noizy hajde dhe një Here te Block 13 ne fier

 • Marjus Lizaj

  Marjus Lizaj

  Anno fa

  Sa bukur noizy hajde dhe një Here te Block 13

 • Noname bro

  Noname bro

  Anno fa

  Tetor 2019 ? ❤

 • Edi Koli

  Edi Koli

  Anno fa

  nNoizy the best of all ur the fucking OG

 • Samanta Mali

  Samanta Mali

  Anno fa

  Noizy kshu🙄
  Bravo noizy vazhdo keshtu e dhe e gjith rinia do perfundoj Duke pir hashash drog etj.ose Duke perdhunuar ose Duke hyr ne gjak

 • Nderim Dema

  Nderim Dema

  Anno fa

  Not sure why so many dislikes !
  I think this song is amazing.
  Different.
  Noizzyyyyyy the GGGGGG

 • shqipetare shqipe

  shqipetare shqipe

  Anno fa

  Noizy te duam nga kosova je king 👍

 • Kristina Kristi

  Kristina Kristi

  Anno fa

  💕💕💫

 • Lori Lindraku

  Lori Lindraku

  Anno fa

  Super kg bravoo

 • Lori Lindraku

  Lori Lindraku

  Anno fa

  Super kg bravoo

 • Alex Alex

  Alex Alex

  Anno fa

  2019?🤤

 • Almir Gllava

  Almir Gllava

  Anno fa

  Like kesaj kenge ta keshe ender te beesh gjysma e noizyt

  • Almir Gllava

   Almir Gllava

   Anno fa

   njesh

 • Nikita Hoxha

  Nikita Hoxha

  Anno fa

  😘💝🔥👌

 • Elisabetta Oggioni

  Elisabetta Oggioni

  Anno fa

  La mia canzone del momento ❤️❤️❤️Noizyyyyyyyyyyy!!!

 • Paola Mancellari

  Paola Mancellari

  Anno fa

  Super kenge,super Noizy

 • NOVA PRO

  NOVA PRO

  Anno fa

  Ai çë shtyp butonin like ishalla bilioner e baft zoti

 • Gamer and All

  Gamer and All

  Anno fa

  This song is very beautiful even I can't understand this language.Greetings from Albania

  • Nderim Dema

   Nderim Dema

   Anno fa

   Gamer and All “ even you cant understand the language “?! “ Greetings from Albania “! Doesn’t match up! Greeting from Albania edhe nuk flet SHQiP ?! 😂

 • File Rraja

  File Rraja

  Anno fa

  Like pa e degjuar kengen 🔥

 • Ensi Repaj

  Ensi Repaj

  Anno fa

  Love

 • Gezim O

  Gezim O

  Anno fa

  The best noizy

 • Gamming Shkupi

  Gamming Shkupi

  Anno fa

  °^°thisislegend°^°

 • olaa ola

  olaa ola

  Anno fa

  Fero ka kopju noizin ride or die😂😂😂

 • Musli krasniqi

  Musli krasniqi

  Anno fa

  Tduu shumm jeta jem kingg❤️💋💋❤️😍😍💪🏻

 • Ramë Maliqi

  Ramë Maliqi

  Anno fa

  pidh nane je bir 😎

 • Elton Niko

  Elton Niko

  Anno fa

  😘😘😘😘😘😘👄👄💖💖💜💜💟💟

 • London ALB

  London ALB

  Anno fa

  Jau qifsha robt krejt atyne se thon like bahesh milioner u qifsha robt pabuksa leshi komento muziken karuca
  Prit se tepe beheni milionera tu marr like 😆😡

 • P.skenderaj

  P.skenderaj

  Anno fa

  MAD 💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟OTR 4 life

 • sidewinder clan

  sidewinder clan

  Anno fa

  shume bukur kenga

 • Ali Raza

  Ali Raza

  Anno fa

  Noizy je super reper like kush menon kshu