Noizy - Nuk kan besu (Official Video 4K)

Pubblicato il 20 lug 2019
visualizzazioni 36 485 279
11 000

Muzika: Otr Records
Teksti: Noizy

Director: Fatlum Nerguti \u0026 Endi Hoxha
Video by: Cinematic \u0026 Nd Film Production
Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/skan...
Spotify: open.spotify.com/album/5c9rLu...
Deezer: www.deezer.com/en/album/10445...


Esht e shkrume gjithcka ktu esht e shkrume,
Arsyje t'forta pse jam Ktu me juve,
Mund te Isha atje si pjes e atynve,
Por mthan jam I tepert dhe hypa lart tyre,

Coni shkrepsat nalt krejt bashk si yje,
Per krejt nacot mren ne qelie,
It's all love though sonte si dihet,
Jom n'qef dhe pse po m’perzihet,

Jena shum plot kallabllak,
Ambienti me dritat e ulme n'max,
Cunat me hoodies qe duken pak,
Dhe Femna perpara qe mrrin shum ngat,

I Sukses'shem adresa e sakt,
Per cfar mund n'dihmoj a mos asht shum vap?
A ta uli pak zonin a mos osht shum nalt?
A Po don perqafim mbase nihesh rehat,

Boni pak ven per jashtoksorin,
Vi I nxeht nga laboratori,
Jena super charged me bo hip hop,
Jom rude as fuck dhe nuk di me stop,

Chorus:
Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham,
Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do shkojna larg,
Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham,
Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do jena n’maj,

Rap2:
Boni pak ven per jashtoksorin,
Vi I nxeht nga laboratori,
Jena super charged me bo hip hop,
Jom rude as fuck dhe nuk di me stop,

Kshuqe Prit - per cdo dit - ka 1 hit,
Kena stil - so sick - I’m so sick,
Jom banal - dhe flas ca fjal skandal,
Ja *ifsha nonen sdi a Jam normal,

Boom boom boom on and on and,
Fuck all night till the early morning,
Kta po mthojn qe ta ulim zonin,
Na e qesim varrosin te ballkoni like,

Ha ha vec per inati,
Kundra ligjit kundra djallit,
Djeget veni Kur na hym mrena,
I’m like fuck the police se ja thejm sirenat,

Chorus:
Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham,
Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do shkojna larg,
Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham,
Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do jena n’maj,

thisisnoizy
Commenti  
 • SONI444 PLAYHARD

  SONI444 PLAYHARD

  3 ore fa

  2021 naj njoni

 • teuta deda

  teuta deda

  7 ore fa

  kong per henshota

 • Jola Jola

  Jola Jola

  19 ore fa

  shumbukur😍🤩😘💋❤😍👹👺😻💏💋👙

 • Leoni233

  Leoni233

  20 ore fa

  Kush e shikon ne 2021

 • Servis Pogradec

  Servis Pogradec

  22 ore fa

  Po

 • Lumasaku

  Lumasaku

  Giorno fa

  🔥👌🔥👌🔥👌🔥👌🔥

 • Kreshnik Berisha

  Kreshnik Berisha

  Giorno fa

  Ti o noizy i ngjan fiks maringlenit

 • Kleo Ibraj

  Kleo Ibraj

  Giorno fa

  Finem solo jan bretë

 • Fjordi Canaliaj

  Fjordi Canaliaj

  3 giorni fa

  🤩🤩🤩🤩🤩🤩😘

 • Erald Krasniqi

  Erald Krasniqi

  3 giorni fa

  Eshte ndonjeri qe mund te me thot si mund ta gjej kengen e noizyt jetoj me shok

 • Gabriel Ferzaj

  Gabriel Ferzaj

  4 giorni fa

  Lllgt,hx

 • Gabriel Ferzaj

  Gabriel Ferzaj

  4 giorni fa

  Lllgt,hx

 • Islam Cani

  Islam Cani

  4 giorni fa

  Noizy ti je i kengetari im me i mire

 • I am_ loren

  I am_ loren

  5 giorni fa

  2021 akoma ngjohet😍

 • Michalina Pietrzyk

  Michalina Pietrzyk

  5 giorni fa

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Eljando Belba

  Eljando Belba

  6 giorni fa

  Otr me te te medhenj se kurr

 • Μάριος Ο.

  Μάριος Ο.

  6 giorni fa

  Love Albanian song from Greece🇬🇷🇦🇱❤

 • FF WANTED

  FF WANTED

  7 giorni fa

  1:39

 • Nelsi Bg

  Nelsi Bg

  8 giorni fa

  Un kam besu tek ty
  por hatersat te kan urrejtur like kush mendon te njejten gje si un😉👍👍

 • Gojart Thaci

  Gojart Thaci

  8 giorni fa

  Resepekte otr 👌

 • Mantas f dad cryz

  Mantas f dad cryz

  8 giorni fa

  Shqiptare like this comme🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Adelina kuqi

  Adelina kuqi

  9 giorni fa

  🇦🇱🤝🇽🇰🎶🔥🔥🔥

 • ig: jusuf.289

  ig: jusuf.289

  9 giorni fa

  2021

 • MC Kresha

  MC Kresha

  9 giorni fa

  Elaaaaa reee Noizyyyyyyy

 • ALB MAFIA 1312

  ALB MAFIA 1312

  10 giorni fa

  NUMBER ONE BRO ❤️👑🇦🇱

 • Flavjo Ndoj

  Flavjo Ndoj

  10 giorni fa

  2021?

 • enjoyTHEsilence

  enjoyTHEsilence

  10 giorni fa

  Translate?

 • Gamingplay01

  Gamingplay01

  11 giorni fa

  NOIZY OTR MA I MIRI

 • Gamingplay01

  Gamingplay01

  11 giorni fa

  🚀🚀🚀🚀🚀🚀😍😍😍🔥🔥❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • MATEO HOXHOLLI

  MATEO HOXHOLLI

  12 giorni fa

  Kush e degjon 2021

 • Lindi London

  Lindi London

  13 giorni fa

  Ky eshte hit

 • Leon Bojni

  Leon Bojni

  13 giorni fa

  2021💠

 • Giulio Geshteja

  Giulio Geshteja

  14 giorni fa

  Sono anch’io albanese e comunque noizy spacca wow!🇦🇱

 • Ali Ulcay

  Ali Ulcay

  14 giorni fa

  Nice music 🤫

 • Ardit Selimi

  Ardit Selimi

  14 giorni fa

  OTRFORLIFE

 • Shaip Leci

  Shaip Leci

  15 giorni fa

  NOYZI

 • Εμμανουελα Ντανι

  Εμμανουελα Ντανι

  15 giorni fa

  I LOVE YOU NOIZY FROM GREECE❤🇬🇷🇦🇱

 • ylli beshiri

  ylli beshiri

  15 giorni fa

  na keni ca karin jo don kari jo finemi jo kari jo pidhi..
  ky osht baba per muzike , ju fut karin tgjithve 💪💪💪

 • Jim Kallimopoulos

  Jim Kallimopoulos

  16 giorni fa

  🇬🇷Ελλάδα🤝Αλβανία🇦🇱

 • FF ITACI

  FF ITACI

  16 giorni fa

  Kush e degjon akoma ne 2021
  Super hit
  👌👌👑👑❤️❤️

 • Denard Dine

  Denard Dine

  17 giorni fa

  Noizi bosi finem kari

 • leah Sultafa

  leah Sultafa

  17 giorni fa

  jam nente vjev dhe kjo kenge me pelqen shum

 • leah Sultafa

  leah Sultafa

  17 giorni fa

  kenga ime preferuar super keng

 • Cristina Manuzzi

  Cristina Manuzzi

  17 giorni fa

  NOIZYYYYYY 😈👅

 • Laura Hoxha

  Laura Hoxha

  18 giorni fa

  "Gjithçka eshte e shkrume"

 • Cristina Manuzzi

  Cristina Manuzzi

  19 giorni fa

  Grande NOIZY

 • BLUEFACE BABY

  BLUEFACE BABY

  19 giorni fa

  Kush o 2021 ktu

 • mika_ktu

  mika_ktu

  20 giorni fa

  Kush e dgjon ket keng n 2021
  Un ter diten
  I LOVE NOIZY 🤩🤩

 • Jko!o! Himmk

  Jko!o! Himmk

  20 giorni fa

  Has is💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👓👓👓👓👓

 • Elvin Muca

  Elvin Muca

  22 giorni fa

  Aao

 • PsychoKostantinos YT

  PsychoKostantinos YT

  22 giorni fa

  the video its perfect if you agree +1

 • MissTO

  MissTO

  23 giorni fa

  🇱🇹🇱🇹

 • Κλεβιν Ματρατζίου

  Κλεβιν Ματρατζίου

  23 giorni fa

  Mpro kar

 • albina terziu

  albina terziu

  24 giorni fa

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Sara Kashari

  Sara Kashari

  24 giorni fa

  Je i mahnitshem

 • Kosovali Gaming

  Kosovali Gaming

  25 giorni fa

  2021

 • Mikli Baba

  Mikli Baba

  26 giorni fa

  te qi ropt noyzi

 • le tuan

  le tuan

  26 giorni fa

  Should do a little more charity to help those in need. thank you
  Read it all, it's very good for you, please share. The first thing to do is to be filial to your parents and to your ancestors.
  Join hands, economic development, economic development in poor countries, Prevention of epidemics of SARS-CoV-2, corna virus, covid-19.
  Live according to the law, live according to traditional customs, join hands to contribute to the fight against disease prevention and cure for everyone, Donate money and donate food for people in need, try to benefit everyone people,
  build and repair houses, build schools, build hospitals, build more bridges and roads, build more temples when needed. Help people in need. Do good deeds a little more, Should be vegetarian, Do not do harm to people.
  Work diligently, study and develop the economy. When you reach adulthood, you should have a legal family. You should have one or two children. No abortion. You must be faithful. Donate food, build and repair. repair houses, build roads, build bridges, build schools, build hospitals, build temples, build houses for the needy
  Love others, Love children, do not hit children, do not threaten others, Parents should teach children to study hard. Parents should teach their children how to work. Live must respect others, Live peacefully, live must be equal, live must yield to each other,
  You have to cut down on TV time, cut down on computer time, cut down on phone time, focus on work, focus on work, focus on exercise, stay healthy, develop develop the country and help poor countries.
  Live frugally, save natural resources, Plant a lot of trees, plant a lot of food crops, plant a lot of fruit trees, plant a lot of crops, develop all economic sectors. Waste needs to be handled properly.
  If you have a sad time, you should find a way to end suffering that the Buddha taught. Learn Buddhism, propagate Buddhism.
  Ancestor Worship, Ancestor Worship.
  Worship the Buddhas.
  Worshiping Bodhisattvas.
  Worship the gods.
  Worshiping the Saints.
  Propaganda of Buddhism. Buddhist propaganda

 • Rex_gamer

  Rex_gamer

  28 giorni fa

  Respect from italy

 • Nike hott

  Nike hott

  28 giorni fa

  40M 🚀🇦🇱

 • Qemal Sinani

  Qemal Sinani

  29 giorni fa

  2021

 • PSÝĆHØ ĞÌŘŁ

  PSÝĆHØ ĞÌŘŁ

  29 giorni fa

  2021 someone here this song is on fireee💪

 • Valbona Cinga

  Valbona Cinga

  29 giorni fa

  Rai

 • Enxhi Dragoti

  Enxhi Dragoti

  29 giorni fa

  👏👏👏👏👏👏👏😮

 • giacomo abruzzini

  giacomo abruzzini

  Mese fa

  0

 • Vissy Vissy

  Vissy Vissy

  Mese fa

  E ndimini shum nojzin

 • Loni

  Loni

  Mese fa

  P

 • Τζενη Τζενακι

  Τζενη Τζενακι

  Mese fa

  Bravoooo noizi

 • edison nexha

  edison nexha

  Mese fa

  super

 • Valdet Baliu

  Valdet Baliu

  Mese fa

  Kush e gjon ket kang ne
  2021 ??❤

 • Suela Iljazi

  Suela Iljazi

  Mese fa

  I love you noizy

 • Anastasia Pistone

  Anastasia Pistone

  Mese fa

  KY and I will be in the office tomorrow

 • Bode Ridvan

  Bode Ridvan

  Mese fa

  Super kenge

 • Mohamed Mahjoub

  Mohamed Mahjoub

  Mese fa

  Mut

 • Mohamed Mahjoub

  Mohamed Mahjoub

  Mese fa

  E una merda sai

 • Leah Loopy

  Leah Loopy

  Mese fa

  Summer vibessss🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • luli luljeta

  luli luljeta

  Mese fa

  me ritem

 • Olgert Harrunaj

  Olgert Harrunaj

  Mese fa

  Noizy👑👑👑👑👑

  • Albi bulcari

   Albi bulcari

   23 giorni fa

   0

  • Albi bulcari

   Albi bulcari

   23 giorni fa

   00

  • Albi bulcari

   Albi bulcari

   23 giorni fa

   00000

  • Albi bulcari

   Albi bulcari

   23 giorni fa

   00

  • Albi bulcari

   Albi bulcari

   23 giorni fa

   00

 • Diamant Baruti

  Diamant Baruti

  Mese fa

  Noyize

 • Τανια Ακριβιαδου

  Τανια Ακριβιαδου

  Mese fa

  Βλάκες μόνο Ελλάδα🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷

 • J z

  J z

  Mese fa

  Respect from Manchester , England 🔥🔥🔥

  • Know No Name

   Know No Name

   Mese fa

   You habe to hear raf camora primo

 • Nori Murati

  Nori Murati

  Mese fa

  Te lumt.Kjo kenge me frymezon👌👏👏👏👍✌

 • ENOSUPER PRO PRO

  ENOSUPER PRO PRO

  Mese fa

  o noyzi me mer dhe mua ne mal

 • Glidona Kupe

  Glidona Kupe

  Mese fa

  sa emitr as agoi ggrngga

 • Rrushi polisi

  Rrushi polisi

  Mese fa

  Dggfzxxxxcccckghnm

 • Klajdi Daci

  Klajdi Daci

  Mese fa

  🤑🤑🕶🕶🤑🎎🎎🧨🧨🧨🧨🧨🧨🏴‍☠️🏴‍☠️🏴‍☠️🏴‍☠️🏴‍☠️🏴‍☠️🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇺🇲🇹🇿🇹🇿🇨🇩

 • Klajdi Daci

  Klajdi Daci

  Mese fa

  Mafis

 • j l

  j l

  Mese fa

  od kiedy igor kwiatkowski robi takie bangery XDDDD

  • 1FC HUNDEFUSS

   1FC HUNDEFUSS

   Mese fa

   Co ty pierdolisz ?

 • Jürgeñ

  Jürgeñ

  Mese fa

  Yyyuuuu

 • Klaudio Jakupi

  Klaudio Jakupi

  Mese fa

  Po KY ete

 • Elidon Jaku

  Elidon Jaku

  Mese fa

  The best Noizy

 • tiktok

  tiktok

  Mese fa

  Re

 • Jason the boy

  Jason the boy

  Mese fa

  2021 ala e degjoj

 • BOS BOS

  BOS BOS

  Mese fa

  EDI QE EDHE MATOLALE ESHT KE KLIPI I KESAJ KENGES DHE NUK FLISNI ME JENI NDAR...POR MOS GUXO TA FSHISH KETE KENG SUPER SEPSE DHE MATOLALE ESHT KTU TI LERE ATE PO MOS GUXO TA HEQISH KETE GENGE SE KJO TE JEP FRYMEZIM PER NE NUK MUND TE RRIME PA KTE KENGE

 • SECRET GAMING

  SECRET GAMING

  Mese fa

  A KA KNEJ 2021?🇦🇱🦅🇽🇰🔥🔥

 • Ridjola Hidri

  Ridjola Hidri

  Mese fa

  Kush e dëgjon në 2021

 • ff_joni 444

  ff_joni 444

  Mese fa

  UNIKKATIL TBA FOREVER 💪💪💪💪💪

 • UCK Shqiptari

  UCK Shqiptari

  Mese fa

  🇦🇱🇽🇰💪🏼❤️

 • Anila Bermeta

  Anila Bermeta

  Mese fa

  Me i miri

 • Jarosław Juzyszyn

  Jarosław Juzyszyn

  Mese fa

  Mooi