ITload US Video

Miglior video web

thisisnoizy
thisisnoizy

instagram.com/noizy
www.illyrianbloodline.com

Videos 60

visualizzazioni 1 245 695 215

Commenti 29

Iscritto il giorno 31 ago 2010

Videos
Commenti
 • JUST NO NAME

  JUST NO NAME

  8 ore fa

  This music is very cold bro 🥶

 • BJORDI DAJLANI

  BJORDI DAJLANI

  9 ore fa

  I showd this to my grass it turn in to wheat

 • Little Boy

  Little Boy

  9 ore fa

  No friends in industry o.m

 • Little Boy

  Little Boy

  9 ore fa

  2022 o.m

 • Little Boy

  Little Boy

  9 ore fa

  Maj 28

 • Little Boy

  Little Boy

  9 ore fa

  07:00 Gjirokaster gjykata

 • Eraldo Neziraj

  Eraldo Neziraj

  9 ore fa

  From 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • 𝚎𝚟𝚒☀︎︎

  𝚎𝚟𝚒☀︎︎

  9 ore fa

  2022 e dëgjoni😩💓

 • Florjan Parallangaj

  Florjan Parallangaj

  10 ore fa

  28 05 2022 rec

 • Elde Habibi

  Elde Habibi

  10 ore fa

  ELDi

 • Mateo Rrasa

  Mateo Rrasa

  10 ore fa

  🔥🔥❤️

 • psg fans

  psg fans

  11 ore fa

  A ka naj njeri qe e shef ne 2022

  • Federico Bulla

   Federico Bulla

   7 ore fa

   Po

 • Little Boy

  Little Boy

  11 ore fa

  Woopty mexican

 • Mariglen Buci

  Mariglen Buci

  12 ore fa

  🔥🔥🔥🔥👑👌

 • My life

  My life

  12 ore fa

  A jam e vetmja qe po e degjoj akoma ne 2022?

 • Elgert Lleshanaku

  Elgert Lleshanaku

  12 ore fa

  Kenge fantastike

 • Raul Memelli

  Raul Memelli

  12 ore fa

  2022 Akoma 🔥🔥

 • Raul Memelli

  Raul Memelli

  13 ore fa

  2022 🔥❤️

 • Ana Rrasa

  Ana Rrasa

  13 ore fa

  Like kush e degjon akoma 2022 ❤

 • Griseld Kabasha

  Griseld Kabasha

  14 ore fa

  BRAVO ❤❤🇦🇱🇦🇱

 • roel lushnje

  roel lushnje

  14 ore fa

  dis i bukur

 • A…

  A…

  14 ore fa

  Zoti m'fali jeten m'fali dhe talentin familja m'dha dashnine, perkrahjen dhe vullnetin shoket m'dhane guximin dhe besimin mrena vetit inatcit nuk i zhgenjeva kane arsye per urrejtje M'shih n'sy tash kqyre veten a jam un ai imazhi qe ti ke endrru tan jeten Fjalt e mia i perkasin vec t'vertetes Fjalt e tua i perkasin genjeshtres Jam rrit n'rrug, tu ju lut zotit ama mu glockin homie, ti sillna globit se, nuk del pengese qe mun me nal rrugen tem ecim pa problem, un me shokin tem jeta ka sfida, vullneti m'shtyn perpara do njerez i mendova ndryshe m'dulen lara-lara ngjyrat ndrrojne, ftyrat qe s'na dojn shkojn po ka hala pi tyne qe dashnine me zemer e mbrojne per neser, kurre s'ka me vdek shpresa vec nese mire jena, tjerat rend i presim na yes na, tu e lujt real prej fillimit mendjen sukses, asnje frike prej deshtimit hajd, se une e di qysh ja kam qit rrethin fjalet e mia tprekin, po edhe ta hekin mllefin per vetin, e per njerzit qe na rrethojne na fjalt i mbajme, e tjert le tbojn cka tdojn Zoti m'fali jeten m'fali dhe talentin familja m'dha dashnine, perkrahjen dhe vullnetin shoket m'dhane guximin dhe besimin mrena vetit inatcit nuk i zhgenjeva kane arsye per urrejtje M'shih n'sy tash kqyre veten a jam un ai imazhi qe ti ke endrru tan jeten Fjalt e mia i perkasin vec t'vertetes Fjalt e tua i perkasin genjeshtres Jom rrit nrruge, dite e nate nrruge te shenja stopit ku kojshija shitke droge po ambicje mdhane endrrat e mia force mdha familja, perkrahje shoqnia yea, jom i unt per sukses eci drejt qellimit tem, yo deri sa tvdes e cdo hap i jem ta shton inatin koha nuk kthehet, ti badihava e kthen sahatin o milioner, shpirti nuk blehet e dojna me shpirt ket muzik, kjo vrehet e bojm ket shit per familje, ti per fame ty ta kthejne shpinen e per mu cohen nkom respekt jap per ata qe nzemer mbajne plumat e juve cojn pluhur, sun mvrajne dashnia nones, marr fryme hatri saj une nuk tshaj sjom zot, mekatet sun ti laj mekatet sun ti laj Zoti m'fali jeten m'fali dhe talentin familja m'dha dashnine, perkrahjen dhe vullnetin shoket m'dhane guximin dhe besimin mrena vetit inatcit nuk i zhgenjeva kane arsye per urrejtje M'shih n'sy tash kqyre veten a jam un ai imazhi qe ti ke endrru tan jeten Fjalt e mia i perkasin vec t'vertetes Fjalt e tua i perkasin genjeshtres

 • Tom Lika

  Tom Lika

  14 ore fa

  Po mire cun i pashem por cunat e dibres nuk i hekin vetullat o shok

 • Kyaw Kyaw

  Kyaw Kyaw

  15 ore fa

  Hj 555 🦝🦝🦝🦝🐴🦝

 • Kyaw Kyaw

  Kyaw Kyaw

  15 ore fa

  No in saudi bb

 • dia diana

  dia diana

  15 ore fa

  🇷🇴🇷🇴🇷🇴

 • Uragan Boy

  Uragan Boy

  16 ore fa

  2022 Dhe kurre si bie vlera ksaj muzikee🥺

 • Spasjo Boss

  Spasjo Boss

  16 ore fa

  Asnjëherë nuk i iken lezeti kësaj kenge

 • Ledio Doku

  Ledio Doku

  17 ore fa

  2023 do e dëgjoni 😂😂😂🥰